23 Юли 2025сряда12:41 ч.

Исак Нютон се роди край Москва

/ брой: 200

автор:Дума

visibility 464

Чернокож Исак Нютон се роди в семейството на на студенти от Кот д'Ивоар, живеещи в близост до град Балашиха, разположен край Москва. Момченцето им било кръстено на големия английски учен, съобщава БГНЕС, като се позова на тв канала „360".

Родителите му учели математика и компютърни науки в Московската международна академия. Те искали да останат в Русия и се готвели да получат разрешение за пребиваване. Бащата на детето каза, че е избрал името на сина си още в девети клас на урок по физика. 

"Надявам се той да бъде толкова добър, колкото Исак Нютон", споделя той и добавя, че ще назове втория си син на физика Алберт Айнщайн. 

Замразяват цените до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 135

/ брой: 134

България с най-нисък дълг спрямо БВП в ЕС

автор:Дума

visibility 133

/ брой: 134

Телефонни измамници искат пари от името на БНБ

автор:Дума

visibility 143

/ брой: 134

В Гърция: Строг контрол върху таксите за банкомати

автор:Дума

visibility 141

/ брой: 134

Мицкоски предлага пет потребителски кошници

автор:Дума

visibility 141

/ брой: 134

28 страни осъдиха Израел за избиванията в Газа

автор:Дума

visibility 136

/ брой: 134

Накратко

автор:Дума

visibility 134

/ брой: 134

Истинската заплаха

автор:Александър Симов

visibility 140

/ брой: 134

Когато камбаните замлъкнат

автор:Камелия Базова

visibility 128

/ брой: 134

Ботев и Вапцаров

visibility 137

/ брой: 134

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ