23 Юли 2025сряда21:27 ч.

Ищар иска 20 пъдпъдъчи яйца за концерта в София

/ брой: 124

автор:Дума

visibility 687

Изрично искане отправи Ищар Алабина към организаторите на концертите на звездата у нас - за шоуто в София да й набавят 20 пъдпъдъчи яйца. Те ще й помогнат да поддържа в перфектно състояние гласа си, за да изнесе цели два концерта на 5 юни в зала 1 на НДК. Билети за изявата на Ищар от 21 ч. на 5 юни бяха напълно разпродадени още преди месец, както ДУМА писа, и поради нестихващия интерес към събитието певицата се съгласи да направи същия ден още едно шоу от 18.30 ч. Билети за него все още има на цени от 30 до 60 лв. и ВИП места от 80 до 100 лв. Те могат да бъдат закупени от касите на НДК, разпространителската мрежа на Eventim, както и онлайн.
Турнето на Ищар в България ще започне тази вечер в Летния театър на Варна. Изпълнителката ще направи концерт и в Бургас, като там публиката ще я чуе на 4 юни.

Замразяват цените до края на 2026 г.

автор:Дума

visibility 536

/ брой: 134

България с най-нисък дълг спрямо БВП в ЕС

автор:Дума

visibility 493

/ брой: 134

Телефонни измамници искат пари от името на БНБ

автор:Дума

visibility 525

/ брой: 134

В Гърция: Строг контрол върху таксите за банкомати

автор:Дума

visibility 519

/ брой: 134

Мицкоски предлага пет потребителски кошници

автор:Дума

visibility 518

/ брой: 134

28 страни осъдиха Израел за избиванията в Газа

автор:Дума

visibility 538

/ брой: 134

Накратко

автор:Дума

visibility 529

/ брой: 134

Истинската заплаха

автор:Александър Симов

visibility 553

/ брой: 134

Когато камбаните замлъкнат

автор:Камелия Базова

visibility 550

/ брой: 134

Ботев и Вапцаров

visibility 532

/ брой: 134

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ