04 Юни 2026четвъртък16:13 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Иван Иванов: Държавата трябва да въведе таван на цените

/ брой: 52

автор:Дума

visibility 1037

"Обедняването на хората е вследствие на политиките на ГЕРБ. Затова сега институции не работят и цъкат като бомба със закъснител", заяви  водачът на листите на "БСП за България" в Русе и Шумен Иван Иванов в тв ефир. Той е категоричен, че в първите дни на 49-ия парламент, БСП ще внесе предложението си за таван на цените на хранителните стоки от първа необходимост. "Още по време на КОВИД кризата ЕК разреши държавната намеса в пазарните отношения. В момента е изключтелно важно държавата да продължи своята намеса, посредством таван на цените, защото очевидно пазарите механизми не работят", обясни Иванов.

"Ние успяхме да повишим доходите на българите, да дадем помощи на бизнеса, запазихме над 80 хил. работни места, работеща икономика, земеделските производители бяха подкрепени с над 700 милиона държавни помощи", припомни Иванов и допълни, че благодарение на тях българският производител все още може да съществува.

Коалиция "БСП за България" излиза пред вас с ясна и изпълнима програма с три основни акцента - мир, социална политика, доходи, защита на семейството и децата. Ако искате да продължи политиката ни на увеличаване на доходите, индексация на пенсиите, увеличение на майчинските, безплатни учебници до 12-ти, безплатни лекарства за децата до 14 г., подкрепете ни с номер 1 в бюлетината", призова Иванов.

Снимка на деня - 04.06.2026 г.

автор:Дума

visibility 68

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ