01 Май 2026петък13:21 ч.

Иво Атанасов: Страната ни има нужда от стабилен кабинет

/ брой: 61

автор:Дума

visibility 586

Страната ни има нужда от стабилно редовно правителство и без БСП това е невъзможно, заяви в Тутракан водачът на листата на "БСП за България" в Силистра Иво Атанасов. Твърдо решени сме да направим най-доброто за България в тази трудна ситуация, без да се поддаваме на половинчати внушения, подчерта пред избиратели той.
"В условията на все по-усложняващата се криза, БСП е единствената разумна и традиционна партия, която е в състояние да се погрижи за хората, опъвайки социален чадър над всеки нуждаещ се, балансирайки външните ни отношения и стимулирайки икономиката, без да вдига данъците. Нито една от останалите партии не предлага такова комплексно решение, защото са десни или сформирани временно, заради субсидията или с друга краткосрочна цел", поясни Атанасов.
По думите му това не са червени линии, а генерална линия, която води към социална държава и бърка тънките сметки на останалите политически субекти, коментира той.

Инфлацията в България стигна двегодишен връх

автор:Дума

visibility 1980

/ брой: 79

Онлайн магазините масово мамят с намаления

автор:Дума

visibility 2174

/ брой: 79

Световната банка очаква 24% скок в цените на енергията през 2026 г.

автор:Дума

visibility 2051

/ брой: 79

ПЪРВИ МАЙ И ПАЛЕСТИНА

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

Обща стачка блокира Гърция навръх 1 май

автор:Дума

visibility 2388

/ брой: 79

"Стига!" е нашата граница

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

140 години от първия 1 май

автор:Велислава Дърева

visibility 1

/ брой: 80

dВЕРСИЯ - да се намесиш в проблема

автор:Дума

visibility 1

/ брой: 80

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ