13 Юли 2025неделя05:08 ч.

Коледен концерт с Крис Нормън

/ брой: 262

автор:Дума

visibility 2561

Крис Нормън - емблематичният вокалист на английската рок група "Смоуки", пристига по покана на Радио 1 за коледен концерт на 5 декември от 19 ч. в зала 1 на НДК, научи ДУМА от Деница Славова. Британският певец, популярен както с песните на "Смоуки", така и със силните си солови парчета, ще изпее на живо за слушателите на Радио 1 "If You Think You Know How to Love Me", "Don't Play Your Rock 'N Roll to Me", "Oh, Carol", "Living Next Door to Alice", "Stumblin' In", "Midnight Lady", "Rock Away Your Teardrops" и още много хитове.
Публиката в зала 1 на НДК ще стане свидетел на повече от 30 години музикална история с класически рок хитове в оригиналните и в акустичните им версии. За публиката Крис Нормън е най-вече незабравимият глас на групата си "Смоуки". Запознали се още като деца, тримата с Алън Силсън и Тери Атли придобиват световна известност в периода 1975-1982 г. Всеки от техните сингли достига първите позиции в музикалните класации, а наградите им са десетки. Когато през 1982 г. групата се разпада, Крис записва и първия си солов проект - "Rock Away Your Teardrops". Следва сингълът "Midnight Lady", специално написан за певеца от небезизвестния немски продуцент Дитер Болен ("Модърн токинг"), който става платинен в цяла Европа. Успехът му продължава неспирно и до 1998 г. записва цели осем албума. От 1994 г. досега Крис Нормън изпълнява хитовете си от времето си със "Смоуки" със своя бенд, с който идва и у нас.
Радио 1 ще пуска в следващите седмици много от незабравимите хитове на Крис Нормън, както и ефирни игри, които може да донесат на участниците безплатни покани за коледното събитие на сезона. Билетите вече се продават в мрежите на Ticketpro.bg и на касата на НДК. Събитието се осъществява с подкрепата на ЗАД "Виктория".

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 4711

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2815

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 3411

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 4298

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2889

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2961

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 4269

/ брой: 126

Тупик

visibility 4304

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 3740

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 4670

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 4349

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ