01 Юли 2025вторник03:36 ч.

Ветераните на БСП подкрепиха ръководството и призоваха за пълна мобилизация за изборите

Корнелия Нинова: ГЕРБ, ПП и ДБ са войнолюбци

На среща с Движението на ветераните в БСП лидерът на партията призова за максимален вот срещу заплахите за България

/ брой: 53

автор:Дума

visibility 1381

Георги ДИМИТРОВ

Движението на ветераните в БСП също се мобилизира за изборите. Те проведоха среща с председателя на БСП Корнелия Нинова, която ги запозна подробно с трите основни позиции на партията за мир, доходи и защита на семейството. Нинова призова възрастните хора от движението да хвърлят всички сили и опит, за да се срещнат с максимален брой хора в София и по места, за да ги убедят колко е важно да се гласува за БСП с бюлетина номер 1.

"Нашите опоненти от ГЕРБ, ПП и ДБ са джендърски  партии, подкрепяни отзад от ДПС. Те не са си алтернатива едни на други. ГЕРБ и ППДБ са заедно за войната, джендър идеологията, махането на паметника на Съветската армия и за незабавното влизане в еврозоната. Тези партии нямат различия освен едно - цял ден се карат кой от тях е по-корумпиран и кой е откраднал повече. Иначе в политиките те са едно и също. 

За Нинова истинската алтернатива на това нещо е БСП. Тя обърна особено внимание на политиката на социалистите срещу спекулата и доходите на хората.

"Трябва да продължим политиката за повишаване на доходите и за борба с високите цени. Ние предлагаме бързо решение, а именно за три месеца да бъде наложен таван на цените на стоките от малката потребителска кошница. Докато президентът и служебният кабинет само наблюдават инфлацията, хората ще умрат от глад", каза лидерът на БСП. 

Тя информира присъстващите и за най-новата директива на Европейската комисия за замразяване на цените на тока за битовите потребители в Европа. 

Наред с краткосрочните мерки за таван върху цените и срещу поскъпването на храните, БСП предлага и основни решения селското стопанство. Като тези за  възстановяване на унищожените от ГЕРБ напоителни съоръжения и за връзването им с язовирите. Социалистите ще водят битка за изравняване на нашите евросубсидии с тези в другите европейски страни, обеща Корнелия Нинова. Освен това повече европари трябва да се разпределят за производителите на месо, мляко, сирене и зеленчуци и други, както и за нашата преработвателната индустрия. 

Лидерът на БСП сигнализира и за огромната опасност от въвличане на България във войната тези дни, по повод сваления американски безпилотен самолет в Черно море и тайните преговори, които служебния кабинет води за повече оръжия за Украйна и други събития. 

От Движението на ветераните подкрепиха политиката на ръководството на БСП и изразиха пълна готовност и мобилизация за изборите на 2 април.

Първите евробанкноти ще бъдат взети на заем

автор:Дума

visibility 580

/ брой: 117

Евробанкнотите ще бъдат осигурени преди 1 януари 2026 г.

автор:Дума

visibility 566

/ брой: 117

Регулаторите ще наблюдават мобилни оператори и куриери

автор:Дума

visibility 655

/ брой: 117

Преди продажба отново оценяват ненужните държавни имоти

автор:Дума

visibility 503

/ брой: 117

Не може да победите Сърбия с насилие

автор:Дума

visibility 510

/ брой: 117

Гърция глобява за необявени цени

автор:Дума

visibility 521

/ брой: 117

Франция забрани пушенето на открито

автор:Дума

visibility 471

/ брой: 117

Кратки новини

автор:Дума

visibility 462

/ брой: 117

Отново надежди

автор:Евгени Гаврилов

visibility 535

/ брой: 117

Няма многовековна македонска идентичност

visibility 550

/ брой: 117

Безпътица и пътна карта

visibility 489

/ брой: 117

Как се променят пенсиите след 1 юли

автор:Аида Ованес

visibility 1349

/ брой: 117

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ