16 Септември 2025вторник21:06 ч.

Корнелия Нинова: Защитихме лицето и същността на БСП

Извоювахме помощ за над 1,5 млн. българи, които ще живеят по-добре, заяви лидерът на левицата

/ брой: 23

автор:Дума

visibility 665

За тези кратки четири месеца ние от "БСП за България" успяхме да защитим лицето, същността на партията си и да можем да кажем достойно пред българските граждани, че част от това, което поехме като ангажименти, го свършихме, заяви вчера лидерът на БСП Корнелия Нинова при закриването на 48-то Народно събрание.

"Извоювахме помощ за над милион и половина българи благодарение на инициативата и настояването на "БСП за България". 282 хил. ученици ще са с безплатни учебници, половин милион работещи бедни - с увеличена минимална работна заплата, учениците от 1 до 4 клас и техните семейства ще получат 300 лв. в началото на учебната година. Спасихме детските ясли от закриване, помогнахме на общини, болници, читалища, библиотеки, като държавата поема сумата над 200 лв. за ток и по този начин ги спасихме, защото бяха оставени на свободния пазар", обобщи Нинова постигнатото от левицата.

Ние от "БСП за България" доказахме, че можем да следваме своята линия на национално отговорна партия с първа задача - благосъстоянието на българския народ и подобряването на качеството му на живот, подчерта Нинова.

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 672

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 600

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 549

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 553

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 595

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 632

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 588

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 574

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 606

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 619

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 642

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 645

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ