12 Август 2025вторник01:27 ч.

Лица от рискови държави не могат да влизат у нас

автор:Дума

visibility 93

От полунощ влезе в сила забраната на властите за влизане на лица от рискови държави в страната.  Със заповед на здравния министър Кирил Ананиев временно се забранява влизането в България на лица от 16 държави заради разпространението на COVID-19. Забраната се отнася за пътници, пристигащи у нас от Китай, Иран, Бангладеш, Индия, Малдиви, Непал, Шри Ланка, Испания, Италия, Южна Корея, Франция, Германия, Нидерландия, Швейцария, Великобритания и Северна Ирландия.

Забраната влезе в сила в 00.00 часа на 18 март.

Изключени от нея са българските граждани, членовете на техните семейства, както и лицата със статут на постоянно и продължително пребиваване на територията на България и членовете на техните семейства.

Държавата на ръба на бензинова криза

автор:Дума

visibility 1626

/ брой: 147

65 лв. е средната сметка за парно в София

автор:Дума

visibility 1538

/ брой: 147

Рекордни добиви на пшеница

автор:Дума

visibility 1478

/ брой: 147

Гръцки търговци искат връщане на граничния контрол с България

автор:Дума

visibility 1535

/ брой: 147

Пожар край Атина взе човешки живот

автор:Дума

visibility 1527

/ брой: 147

Гърция проверява имоти на чужденци

автор:Дума

visibility 1517

/ брой: 147

60 на сто от немците не харесват Мерц

автор:Дума

visibility 1522

/ брой: 147

Накратко

автор:Дума

visibility 1456

/ брой: 147

Облаци над Аляска

автор:Юри Михалков

visibility 1534

/ брой: 147

Просията като съвременна професия

автор:Таня Глухчева

visibility 1544

/ брой: 147

Защо Тръмп и Путин се срещат в Аляска

автор:Дума

visibility 1717

/ брой: 147

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ