12 Юли 2025събота21:34 ч.

Лудогорец попадна в негативна класация

/ брой: 23

автор:Дума

visibility 7212

Лудогорец попадна в негативна класация, след като приключи с евроизявите си. Българският шампион е сред отборите с най-много загуби този сезон. В 16-те си мача "орлите" бяха надиграни от седем от противниците си - Динамо Батуми (0:1), Динамо Минск (0:1) и Карабах (2:7) в Шампионска лига, от Славия Пр (0:2), Андерлехт (0:2), Атлетик Билбао (1:2) и Мидтиланд (0:2) в Лига Европа.
На дъното е Карабах с десет поражения. С по девет са Динамо Минск и Ларне, а с осем - Малмьо, Йънг Бойс, Слован Братислава, РФС и ТНС.
Седем загуби записаха още Жирона, РБ Лайпциг, Пафос, Залцбург, Цървена звезда, Динамо К, Макаби ТА и Петрокуб. Десет са отборите, които загубиха по шест от двубоите си. В статистиката влизат и квалификационните мачове.
За поредна година Лудогорец бе единственият представител на България в основната фаза на евротурнирите. Ботев Пд, Черно море и ЦСКА 1948 отпаднаха още в квалификациите. Така коефициентът на България за сезона е 3,375 (общо 19,625).

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 3826

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2177

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 2700

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 3490

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2192

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2288

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 3485

/ брой: 126

Тупик

visibility 3447

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 2911

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 3829

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 3591

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ