02 Март 2026понеделник09:59 ч.

Националният съвет на БСП свиква заседание на 50-ия Конгрес

автор:Дума

visibility 1172

С Решение №71 от 20.11.2021 г. Националният съвет на БСП свиква заседание на 50-ия Конгрес на БСП на 22 януари 2022 г., ден събота, от 10.00 часа в зала №1 на Националния дворец на културата, София, при следния дневен ред:

1. Политически доклад на НС на БСП:
- парламентарни избори и избори за президент и вицепрезидент на Република България през 2021 година;
- идейно-програмно и организационно състояние на партията и определяне на мерки за развитие.
2. Констатиране прекратяването на правомощията на председателя на БСП.
3. Стартиране на кампания за пряк вътрешнопартиен избор на председател на БСП.
4. Утвърждаване на делегираните членове на НС на БСП от областни квоти при условията и по реда на чл. 32, ал. 4 от Устава на БСП.

Въоръжени от САЩ опитаха да "проникнат"

автор:Дума

visibility 5369

/ брой: 40

Сръбският "Лидл" купува млякото на фермерите

автор:Дума

visibility 5325

/ брой: 40

Китай призова Германия към споделено бъдеще

автор:Дума

visibility 5273

/ брой: 40

Накратко

автор:Дума

visibility 4489

/ брой: 40

Благословени с беззаконие

автор:Ина Михайлова

visibility 4203

/ брой: 40

За "борбата с мафията"

visibility 5459

/ брой: 40

Куба не се предава

автор:Таня Глухчева

visibility 5680

/ брой: 40

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ