13 Юли 2025неделя18:29 ч.

Ники Михайлов счупи пръст на ръката

/ брой: 83

автор:Дума

visibility 131

Николай Михайлов счупи малкия пръст на лявата си ръка и ще се възстановява няколко седмици. Националният вратар на България е получил фрактурата на загрявката на тима Твенте за мача с Рода (2:0), но въпреки това пази на обезболяващи инжекции. В следващите дни юношата на Левски няма да тренира с топка, като вече му е изготвена индивидуална програма за подготовка.
Новината притеснява Твенте, тъй като 24-годишният вратар е твърд титуляр, а все още предстоят важните мачове за класиране в евротурнирите. Последните 3-4 сезона Ники Михайлов е сред най-добрите на своя пост в Ередевизие, като преди 2 години спечели приза за най-добър вратар. Този сезон той е играл в 23 мача от 29 в холандското първенство, като в 11 от тях не е допуснал попадение.
 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6120

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4148

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4806

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5688

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4181

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4212

/ брой: 126

Тупик

visibility 5775

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5061

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 5960

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 5890

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ