17 Октомври 2025петък09:17 ч.

Христо Проданов:

Никога не изневерихме на избирателите

/ брой: 93

автор:Дума

visibility 4165

Никога не изневерихме на избиратели и изпълняваме поетите ангажименти. ПП-ДБ обещаваха да изметат Борисов, а се прегърнаха с него. Виждаме надежда в хората, че може нещо да се промени и да се отлепим от дъното", заяви водачът на листата на "БСП за България" за 23 МИР София и Кърджали Христо Проданов в тв ефир.
"По думите му социалната политика е водещ вектор, когато става дума за предложенията на социалистите. "Ще осигурим  безплатни лекарства за деца до 14 години, както и за възрастните над 75 годишна възраст, ще увеличим минимална заплата и пенсиите с около 30%. Управлението на обществените средства може да бъде справедливо и да не се краде. В 47-я парламент, когато участвахме в управлението, социалната програма беше 22 милиарда, благодарение на БСП", поясни Проданов.
"Водената политика в НС влияе тясно върху джоба на всеки един човек. Недалновидната политика и слугинажа  на ГЕРБ, ПП и ДПС сега ще се плаща от всеки един. И хората като отиват да гласуват нека знаят коя партия какво е обещала в различните сектори. И да гласуват за българския интерес", коментира той.
Проданов призова хората да подкрепят БСП с бюлетина 24, защото това е единствената партия, която не подлъга своите избиратели, не се прегърна с Борисов и Пеевски и следваме начертаната посока. За България е важно паралелната държава да бъде зад борда, категоричен е Проданов.

Не питайте изкуствения интелект къде да влагате парите си

автор:Дума

visibility 1476

/ брой: 193

Внос на евтини картофи затруднява родните производители

автор:Дума

visibility 1179

/ брой: 193

Въпреки намаленията, за българите е скъпо в Банско

автор:Дума

visibility 1393

/ брой: 193

МВФ очаква ускоряване на растежа у нас

автор:Дума

visibility 1388

/ брой: 193

Пелегрини критикува София заради Скопие

автор:Дума

visibility 1489

/ брой: 193

Гърция сваля цените на над 2000 стоки

автор:Дума

visibility 1391

/ брой: 193

ЕС включи пчелите в застрашените видове

автор:Дума

visibility 1391

/ брой: 193

Германия с нов закон за военната служба

автор:Дума

visibility 1382

/ брой: 193

Позиция на ИБ на БСП

автор:Дума

visibility 1412

/ брой: 193

Кой разочарова Тръмп?

автор:Юри Михалков

visibility 1428

/ брой: 193

Отборче

автор:Владимир Николов

visibility 1229

/ брой: 193

Поскъпването на златото бие инфлацията 2 поредни години

visibility 1427

/ брой: 193

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ