Огнено шоу за премиерата на "Карибски пирати" у нас
Фирмите са от интернет сектора, петролния, търговията със суровини и аутсорсинга
/ брой: 113
На нажежаващо огненото шоу и фееричен въздушен танц станаха свидетели първите зрители на галапремиерата на "Карибски пирати: В непознати води" в столичния Mtel IMAX. Жоро Велизаров пък демонстрира, че е българският капитан Джак Спароу, който не е по-лош от изиграния от Джони Деп.
Пиратската битка се пренесе от червения килим на огромния 3D екран, а сред най-нетърпеливите фенове на филма бяха Белослава, Наско от "БТР", Деси Бакърджиева, Витомир Саръиванов, Марта Вачкова, Владо Карамазов, Митко Павлов и много други. В препълнената зала чаровният пират и неговата нова екранна партньорка Анджелика (Пенелопе Крус) отведоха зрителите на вълнуващо приключение в търсене на Извора на младостта.
На специална среднощна прожекция, по-късно същата вечер, два дни преди официалната световна премиера, "Карибски пирати: В непознати води" превзе и други 3D кинoзали в България. Най-нетърпеливите фенове се впуснаха в опасен лов на русалки и битки с кралски стражи и зомбита по време на партита, организирани в Cinema City София, Пловдив, Стара Загора и Русе.
На музикалния пазар вече е и саундтракът на филма, дело на гениалния музикант, композитор и носител на "Грами" Ханс Зимер, и мексиканското китарно дуо "Родриго и Габриела". Друг световноизвестен музикант, Майкъл Болтън, също изненада феновете на поредицата с парче, в което се повява, облечен като Джак Спароу.
