29 Август 2026събота14:22 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Опасно време в половин България в сряда

Предупреждението е за валежи и гръмотевични бури

автор:Дума

visibility 1438

Жълт код за валежи и гръмотевични бури е обявен за 13 области в страната за сряда. В цяла Западна България ще има условия за локални интензивни валежи, с количества от 20-35 литра на квадратен метър, с гръмотевични бури и градушки, предаде БТА.

В четвъртък преваляванията и гръмотевичните бури ще са в Източна България.

На места валежите ще са значителни, има опасност от локални наводнения и градушки. До края на тази и началото на следващата седмица атмосферата ще остане нестабилна. Ще е по-често облачно с валежи от дъжд главно в Западна и Южна България. Температурите ще се понижат още и вече няма да превишават 30 градуса.

Таксата от 3 евро сви вноса на пратки от Китай с 40%

автор:Дума

visibility 3017

Къде потънаха 1,7 млрд. лева

автор:Дума

visibility 2898

Хванаха 38 тона фъстъци с токсини от САЩ и Египет

автор:Дума

visibility 2741

Засякоха нерегламентиран превоз на овце от Гърция

автор:Дума

visibility 3217

Смелчаци в нелегалност

автор:Таня Джаджева

visibility 2967

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ