03 Март 2026вторник10:54 ч.

Османи обясни отказа за коридор на Лавров

/ брой: 109

автор:Дума

visibility 312

Провеждането на срещата за "Отворени Балкани" на 7 и 8 юни в Охрид би било поставено под въпрос, ако посещението на руския външен министър Сергей Лавров в Сърбия беше осъществено, каза външният министър на РСМ Буяр Османи по местната телевизия "Сител".
Говорителят на Държавния департамент на САЩ Нед Прайс заяви на брифинг, че България, РС Македония и Черна гора са упражнили суверенното си право да затворят своето въздушно пространство за самолета на Сергей Лавров. Решението на трите страни не е наложено отвън, заяви Прайс. Той отбеляза, че това отразява решимостта на Европа да държи Русия отговорна за войната в Украйна.

Въоръжени от САЩ опитаха да "проникнат"

автор:Дума

visibility 9870

/ брой: 40

Сръбският "Лидл" купува млякото на фермерите

автор:Дума

visibility 9890

/ брой: 40

Китай призова Германия към споделено бъдеще

автор:Дума

visibility 9715

/ брой: 40

Благословени с беззаконие

автор:Ина Михайлова

visibility 5155

/ брой: 40

За "борбата с мафията"

visibility 10081

/ брой: 40

Куба не се предава

автор:Таня Глухчева

visibility 10399

/ брой: 40

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ