12 Юли 2025събота02:03 ч.

Остават още 206 скандала

/ брой: 275

автор:Станка Динева

visibility 2020

За има-няма две седмици, откакто бе съставено правителството на ГЕРБ, втори скандал тресе управляващото мнозинство. Както се казва, по скандал на седмица. Този път е заради разпределението на областните управители. Но е все същата причината - политическата сила на Корман Исмаилов Народна партия "Свобода и достойнство".
Точно преди седмица "капакът на правителството" надигна лидерът на НФСБ Валери Симеонов заради зам.-министъра на отбраната Орхан Исмаилов. Турско му било името, не го ли сменят, развалят дослука с ГЕРБ. Управляващите си накривиха капата. Чакат да видят как Симеонов ще се измъкне от кашата, в която сам се насади. За негов късмет иде коледна ваканция, празници, злоупотреби с удоволствия, а след това я помни някой, я не.
Сега се промени "вътрешната динамика" на Меглена Кунева. Накратко - нацупи се. Май е обидена на премиера Бойко Борисов, но това много-много не се разбра от стенограмата на Министерския съвет, защото всички знаем как витиевато и напълно неразбрано говори тя. В крайна сметка стана ясно, че вицето ни е недоволно. Най-голямата областна управа - София град, отново е дадена на Исмаиловата НПСД, а за нейното Движение "България на гражданите" няма дори и някоя бедна областна администрация от Северозападна България.
Направо на човек да му настръхне косата, ако ще я караме с това темпо на скандалите и сръдните, чака ни един динамичен мандат. При 52 седмици в година и евентуално 4 години управление правят общо 208 скандала. Два отхвърлихме, остават още 206.
 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 1342

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 870

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 1093

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 1169

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 911

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 936

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 1134

/ брой: 126

Тупик

visibility 1132

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 1082

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 1353

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 1278

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ