11 Юли 2025петък08:54 ч.

Откриха двуглава костенурка с шест крака

/ брой: 198

автор:Дума

visibility 597

Рядка диамантеногърба сладководна костенурка с две глави и шест крака обитава център за диви животни в американския щат Масачузетс, предаде агенция АП, цитирана от "Дарик нюз". 

Тя се е появила на бял свят преди две седмици в гнездо в дивата природа, но е прибрана на безопасно място в центъра. 

Двете глави функционират независимо, като всяка от тях излиза по различно време, за да поеме въздух. Под черупката костенурката има две стомашно-чревни системи, като всяка от тях отговаря за прехраната на една от двете половини на тялото.

Персоналът на центъра нарекъл животното Мери-Кейт и Ашли Олсън. 

 

 

Обиски в енергетиката заради договора с "Боташ"

автор:Дума

visibility 451

/ брой: 125

Въвеждат пълен контрол върху шофьорските курсове

автор:Дума

visibility 462

/ брой: 125

Обявите за работа намаляват

автор:Дума

visibility 382

/ брой: 125

Едва 31% от българите са чували за европроекти

автор:Дума

visibility 418

/ брой: 125

Македонският език отхвърлен в Страсбург

автор:Дума

visibility 472

/ брой: 125

Санчес с мерки против корупцията в Испания

автор:Дума

visibility 467

/ брой: 125

Арестуваха заподозрян за терор в Германия

автор:Дума

visibility 459

/ брой: 125

Единение

автор:Александър Симов

visibility 436

/ брой: 125

За убеждаването

автор:Първан Симеонов

visibility 411

/ брой: 125

Пет препоръки към България от ЕС

автор:Дума

visibility 453

/ брой: 125

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ