19 Септември 2025петък00:50 ч.

Пенев видя "невиждано клане"

автор:Мони Георгиев

visibility 1569

Треньорът на ЦСКА-Сф Любослав Пенев отново изригна срещу съдийството на Светослав Тодоров след мача с Левски, завършил 0:0 и оставил тима му на 5 т. след шампиона и лидер Лудогорец.
"Това е всеки път - тук, мача с Ботев, в Разград. Клане невиждано. Вече две-три години", обяви бесен Ел Голеадор.
“Иначе съм доволен от всички. Трябваше да вкараме не 1, а поне 2-3и гола. Имахме 6-8 ситуации за отбелязване. Има и такива мачове. За жалост футболът се играе на голове. Не бяхме максимално концентрирани. Добре изиграха положенията, но да приемем, че головете остават за сряда. Доволен съм, добър мач.
Хареса ми, че играем като отбор. Един силен колектив с желание. Играем добър футбол. Искаме да победим. Единствено ни липсваше голът.
Изиграхме силен мач и имахме инициативата в по-голямата част. Отборът, който диктува темпото. Имаше 1-2 подаръка, които можеха и да ни костват мача. Стараем се много и в защита, и в нападание. Нещата се получават”, каза Любо Пенев.
Главният мениджър на ЦСКА-Сф Стойчо Стоилов също беше бесен на рефера. “Загубихме 2 точки днес. Мисля, че контролирахме мача, но не ни позволиха да го спечелим. Три ключови ситуции против нас от страна на съдиите. Любослав Пенев не беше попитан за съдиите, затова не ги коментира, не че не е искал. Всичко е нагласено. Първо не свирят дузпа, а засада, защото се чудят какво да правят. След това ни спират атака с лакът. Техен футболист играе с дланта, това навсякъде си свири дузпа. Съдията отвсякъде си изкара мача за хикс, знаете кой печели от това. Ще извадим едно видео, за да видите от двата последни мача как сме ощетени. Това в момента е ключов мач в първенството. Превъзхождахме отбора на Левски днес”, каза Стоилов.

КЗК с нови правомощия

автор:Дума

visibility 645

/ брой: 174

Сиренето у нас е с 26% по-скъпо от средната европейска цена

автор:Дума

visibility 748

/ брой: 174

ДФЗ засече двойно декларирани 7420 декара

автор:Дума

visibility 557

/ брой: 174

По-евтино на море в Гърция през септември

автор:Дума

visibility 768

/ брой: 174

София също блокира санкции срещу Израел

автор:Дума

visibility 841

/ брой: 174

В Белгия се "изпират" 16 млрд. евро годишно

автор:Дума

visibility 806

/ брой: 174

Протести в Словакия срещу Роберт Фицо

автор:Дума

visibility 810

/ брой: 174

Накратко

автор:Дума

visibility 662

/ брой: 174

Парламентарна поезия

автор:Александър Симов

visibility 662

/ брой: 174

Правителството върши своята работа и резултатите вече са видими

автор:Дума

visibility 750

/ брой: 174

Пътят на забравата

автор:Евгений Белий

visibility 726

/ брой: 174

Гладиаторско меле

visibility 600

/ брой: 174

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ