25 Август 2019неделя17:50 ч.

Програма на БСТВ до 21.07.2019

автор:Дума

visibility 3328

Понеделник 15.07.2019
07.30 Музикален антракт
07.50 "Местно време" - предаване за българските общини
08.00 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
10.00 ТВ пазар
10.15 "Холивудски знаменитости": Скарлет Йохансон (п)
10.40 "Безценната перла", сериал, 52 еп. (п)
11.30 "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
12.30 Новини
12.50 "Местно време" - предаване за българските общини
13.00 ТВ пазар
13.15 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
14.50 "Местно време" - предаване за българските общини
15.00 ТВ пазар
15.15 "Маша и Мечока" - анимационен филм
15.25 "Безценната перла", сериал, 53 еп.
16.15 "Завръщане" (2003г.), Русия
18.00 "Холивудски знаменитости": Ръсел Кроу
18.20 "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински /избрано/
19.20 "Местно време" - предаване за българските общини
19.30 Новини - централна емисия
20.00 "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
21.00 Киносалон БСТВ: "Любов по другия начин" (2013 г.), САЩ, режисьор Винс Офер, в ролите Линдзи Лоън, Роб Шнайдер, Ейдриън Броуди, Мишел Родригес и др.
22.25 "Цигари за Фидел" - документален филм
22.50 "Местно време" - предаване за българските общини
23.00 Новини (п)
23.30 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
02.00 "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
03.00 "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
04.00 "Червен картон"- спортно предаване с Кирил Веселински (п)
05.00 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
06.30 "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)

Вторник 16.07.2019
07.30 Музикален антракт
07.50 "Местно време" - предаване за българските общини
08.00 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
10.00 ТВ пазар
10.15 "Холивудски знаменитости": Ръсел Кроу (п)
10.40 "Безценната перла", сериал, 53 еп. (п)
11.30 "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
12.30 Новини
12.50 "Местно време" - предаване за българските общини
13.00 ТВ пазар
13.15 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
14.50 "Местно време" - предаване за българските общини
15.00 ТВ пазар
15.15 "Маша и Мечока" - анимационен филм
15.25 "Безценната перла", сериал, 54 еп.
16.15 "Любов по другия начин" (2013 г.), САЩ
18.00 "Холивудски знаменитости": Никол Кидман
18.20 "Лява политика" с Александър Симов
19.20 "Местно време" - предаване за българските общини
19.30 Новини - централна емисия
20.00 Киносалон БСТВ: "Позиция на дете" (2013г.), Румъния
21.50 „Романови“ – документален филм, І част
22.50 "Местно време" - предаване за българските общини
23.00 Новини (п)
23.30 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
02.00 "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
03.00 "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
04.00 "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
05.00 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
06.30 "Лява политика" с Александър Симов (п)

Сряда 17.07.2019
07.30 Музикален антракт
07.50 "Местно време" - предаване за българските общини
08.00 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
10.00 ТВ пазар
10.15 "Холивудски знаменитости": Никол Кидман (п)
10.40 "Безценната перла", сериал, 54 еп. (п)
11.30 "Лява политика" с Александър Симов (п)
12.30 Новини
12.50 "Местно време" - предаване за българските общини
13.00 ТВ пазар
13.15 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
14.50 "Местно време" - предаване за българските общини
15.00 ТВ пазар
15.15 "Маша и Мечока" - анимационен филм
15.25 "Безценната перла", сериал, 55 еп.
16.15 "Позиция на дете" (2013г.), Румъния
18.00 "Холивудски знаменитости": Майкъл Кейн
18.20 "За историята - свободно" с Александър Сивилов
19.20 "Местно време" - предаване за българските общини
19.30 Новини - централна емисия
20.00 Киносалон БСТВ: "Облаците на Силс Мария" (2014г.), Франция/Швейцария
22.05 „Романови“ – документален филм, ІІ част
22.50 "Местно време" - предаване за българските общини
23.00 Новини (п)
23.30 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
02.00 "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)
03.00 "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
04.00 "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
05.00 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
06.30 "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)

Четвъртък 18.07.2019
07.30 Музикален антракт
07.50 "Местно време" - предаване за българските общини
08.00 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
10.00 TВ пазар
10.15 "Холивудски знаменитости": Майкъл Кейн (п)
10.40 "Безценната перла", сериал, 55 еп. (п)
11.30 "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
12.30 Новини
12.50 "Местно време" - предаване за българските общини
13.00 ТВ пазар
13.15 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
14.50 "Местно време" - предаване за българските общини
15.00 ТВ пазар
15.15 "Маша и Мечока" - анимационен филм
15.25 "Безценната перла", сериал, 56 еп.
16.15 "Облаците на Силс Мария" (2014г.), Франция/Швейцария
18.20 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова
19.20 "Местно време" - предаване за българските общини
19.30 Новини - централна емисия
20.00 Киносалон БСТВ: "Черен въглен, тънък лед" (2014г.), Китай/Хонконг
21.50 „Романови“ – документален филм, ІІІ част
22.50 "Местно време" - предаване за българските общини
23.00 Новини (п)
23.30 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
02.00 "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
03.00 "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
04.00 "Лява политика" с Александър Симов (п)
05.00 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
06.30 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова(п)

Петък 19.07.2019
07.30 Музикален антракт
07.50 "Местно време" - предаване за българските общини
08.00 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев /избрано/
10.00 ТВ пазар
10.15 "Хливудски знаменитости": Том Круз (п)
10.40 "Безценната перла", сериал, 56 еп.
11.30 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
12.30 Новини
12.50 "Местно време" - предаване за българските общини
13.00 ТВ пазар
13.15 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
14.50 "Местно време" - предаване за българските общини
15.00 ТВ пазар
15.15 "Маша и Мечока" - анимационен филм
15.25 "Безценната перла", сериал, 57 еп.
16.15 "Черен въглен, тънък лед" (2014г.), Китай/Хонконг
18.00 "Холивудски знаменитости": Ума Търман
18.20 "В обектива" с водещ Валерия Касиян
19.20 "Местно време" - предаване за българските общини
19.30 Новини - централна емисия
20.00 Киносалон БСТВ: "Възмездие" (2015г.), Испания
21.40 "Забравеният вайвода" - документален филм
23.00 "Местно време" - предаване за българските общини
23.10 Новини (п)
23.30 "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
02.00 "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
03.00 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
04.00 "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
05.00 "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
06.30 "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)

Събота 20.07.2019
07.30 "Холивудски знаменитости": Ума Търман (п)
07.55 "Миа и аз" - детски анимационен сериал
08.20 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
09.20 ТВ пазар
09.35 "Шевица" - фолклорно предаване (п)
10.35 "Раждането на една пластика" - документален филм
11.15 ТВ пазар
11.30 "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
12.30 Новини
13.00 "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
14.00 ТВ пазар
14.15 "Професия Турист": Пулия - І част
14.45 "Цветен следобед"- избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
15.20 "Възмездие" (2015г.), Испания
17.00 "Местно време" - предаване за българските общини /обзорно/
18.00 "Холивудски знаменитости": Оуен Уилсън
18.30 "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев
19.30 Новини - централна емисия
20.00 Киносалон БСТВ: „Белоруската гара“ (1971г.), Русия
21.45 Новини (п)
22.15 Киносалон БСТВ: "Господин Никой" (2010г.), Белгия/Германия
00.45 "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
01.50 "Студио Икономика" с водеш Нора Стоичкова (п)
02.50 "За историята - свободно" с водещ Александър Сивилов (п)
03.40 "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
04.40 "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински (п)
05.40 "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
06.30 "В обектива" с Валерия Касиян (п)

Неделя 21.07.2019
07.30 "Холивудски знаменитости": Оуен Уилсън (п)
07.55 "Миа и аз" - детски анимационен сериал
08.20 "Бамзе и градът на крадците" - анимационен филм
09.25 Муузикален антракт
09.45 ТВ пазар
10.00 "Шевица" - фолклорно предаване
11.00 "Професия Турист": Пулия - І част (п)
11.30 "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
12.30 Новини
12.50 ТВ пазар
13.05 "Местно време" - предаване за българските общини /обзорно/ (п)
14.05 ТВ пазар
14.20 "Строител на българската култура" - документален филм
14.50 "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
16.15 „Белоруската гара“ (1971г.), Русия
18.00 "Холивудски знаменитости": Сандра Бълок
18.30 "Гласове" с водещ Явор Дачков
19.30 Новини - централна емисия
20.00 "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски
21.00 Киносалон БСТВ: "Два дни, една нощ" (2014г.)
22.50 Новини (п)
23.20 "Дискусионен клуб" с водещ Велизар Енчев (п)
00.30 "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
01.30 "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
02.30 "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
03.30 "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
04.30 "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
05.30 "Лява политика" с Александър Симов (п)
06.30 "Не се страхувай" с водещ Васил Василев (п)

Темата Русия раздели лидерите от Г-7

автор:Дума

visibility 27

САЩ отварят консулство в Гренландия

автор:Дума

visibility 337

Повишени мерки за сигурност за срещата на Г-7

автор:Дума

visibility 280

Тук изгря свободата на България!

автор:Дума

visibility 327

Зомби капан

автор:Ина Михайлова

visibility 647

/ брой: 162

Роботи или робовладелци?

visibility 415

/ брой: 162

Тежки битки за горите на Костенец

автор:Павлета Давидова

visibility 441

/ брой: 162

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ