23 Април 2026четвъртък19:32 ч.

Разрешават спортните мероприятия пред публика

автор:Дума

visibility 634

От 10.06.2020 г. се разрешават колективни и индивидуални спортни мероприятия с тренировъчен и състезателен характер за всички възрастови групи, на открито, с публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет, при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки или при спазване на дистанция от 1,5 м.

 От 15.06.2020 г. се разрешават колективни и индивидуални спортни мероприятия с тренировъчен и състезателен характер за всички възрастови групи, на закрито, с публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки.

Това нарежда министърът на здравеопазването със своя заповед, издадена днес.

Има риск месото с антракс да е разпространено

автор:Дума

visibility 605

/ брой: 74

Служебният кабинет вади 1,4 млрд. евро от ББР

автор:Дума

visibility 544

/ брой: 74

НСИ отчете по-голям дефицит от МФ

автор:Дума

visibility 543

/ брой: 74

Рекорден ръст на имигрантите в ЕС

автор:Дума

visibility 569

/ брой: 74

Гърция дава извънредно по 150 евро на дете

автор:Дума

visibility 562

/ брой: 74

Австрия спира мрежите за деца до 14 години

автор:Дума

visibility 555

/ брой: 74

Тухла от замъка

автор:Ина Михайлова

visibility 573

/ брой: 74

По-стръмното стъпало

visibility 563

/ брой: 74

Слънчогледите

visibility 533

/ брой: 74

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ