09 Декември 2022петък01:31 ч.

ВРЕМЕТО:

Днес ще преобладава облачно, в равнините - мъгливо време, в отделни райони ще има ръмежи. На места, главно в западната част от Горнотракийската низина и около Дунав, мъглата ще е трайна. Временни разкъсвания на облачността ще има над планинските райони. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между 3° и 8°, в София - около 3°, максималните - между 7° и 12°, в София - около 10°. Днес ще преобладава облачно, в равнините - мъгливо време, в отделни райони ще има ръмежи. На места, главно в западната част от Горнотракийската низина и около Дунав, мъглата ще е трайна. Временни разкъсвания на облачността ще има над планинските райони. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между 3° и 8°, в София - около 3°, максималните - между 7° и 12°, в София - около 10°.

Резултати и пълна ТВ програма на Мондиал 2022

автор:Дума

visibility 6849

Групите за Мондиал 2022
Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия
В: Англия, Иран, САЩ, Уелс
С: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша
D: Франция, Австралия, Дания, Тунис
E: Испания, Коста Рика, Германия, Япония
F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия
G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун
Н: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея

20 ноември, 18:00: Група А Катар - Еквадор 0:2
0:2 Енер Валенсия (16-д и 31)

21 ноември, 15:00: Група В Англия - Иран 6:2
1:0 Джъд Белингъм (35)
2:0 Букайо Сака (43)
3:0 Рахийм Стърлинг (45+1)
4:0 Букайо Сака (62)
4:1 Мехди Тареми (65)
5:1 Маркъс Рашфорд (71)
6:1 Джак Грийлиш (90)
6:2 Мехди Тареми (90+13-д)

18.00: Група А Сенегал - Нидерландия 0:2
0:1 Коди Гакпо (84)
0:2 Дави Клаасен (90+9)

21:00: Група В САЩ - Уелс 1:1
1:0 Тимоти Уеа (36)
1:1 Гарет Бейл (82-д)

22 ноември, 12:00: Група С
Аржентина - Саудитска Арабия
1:2
1:0 Лионел Меси (10)
1:1 Салех Ал-Шехри (48)
1:2 Салем Ал-Даусари (53)

15:00: Група D Дания - Тунис 0:0

18:00: Група С Мексико - Полша 0:0
изп. дузпа: Роберт Левандовски (П-58)

21:00: Група D Франция - Австралия 4:1
0:1 Крейг Гудуин (9)
1:1 Адриен Рабио (27)
2:1 Оливие Жиру (32)
3:1 Килиан Мбапе (68)
4:1 Оливие Жиру (71)

23 ноември12.00: Мароко - Хърватия 0:0

15.00: Група E Германия - Япония 1:2
1:0 Илкай Гюндоган (33-д)
1:1 Рицу Доан (75)
1:2 Такума Асано (86)

18:00: Група E Испания - Коста Рика 7:0
1:0 Дани Олмо (11)
2:0 Марко Асенсио (21)
4:0 Феран Торес (31 и 54)
5:0 Гави (74)
6:0 Карлос Солер (90)
7:0 Алваро Мората (90+2)

21.00: Група F Белгия - Канада 1:0
1:0 Миши Батшуай (44)

24 ноември, 12:00: Група G Швейцария - Камерун 1:0
1:0 Бреел Емболо (48)

15.00: Група H Уругвай - Южна Корея 0:0

18.00: Група H Португалия - Гана 3:2
1:0 Кристиано Роналдо (65-д)
1:1 Андре Аю (73)
2:1 Жоао Феликс (78)
3:1 Рафаел Леао (80)
3:2 Осман Букари (89)

21.00: Група G Бразилия - Сърбия 2:0
2:0 Ричарлисон (62 и 73)

II кръг
25 ноември
Група В
12.00: Уелс - Иран 0:2

0:1 Рузбех Чешми (90+8)
0:2 Рамин Разеайан (90+11)
 ЧК: Уейн Хенеси (У-76)

Група А
15.00: Катар - Сенегал 1:3

0:1 Булае Диа (41)
0:2 Фамара Диедиу (48)
1:2 Мохамед Мунтари (78)
1:3 Бамба Диенг (84)

18.00:Нидерландия - Еквадор 1:1
1:0 Коди Гакпо (6)
1:1 Енер Валенсия (49)

Група В
21.00: Англия - САЩ 0:0

26 ноември, 12:00: Група D: Тунис - Австралия 0:1
0:1 Мичел Дюк (23)

15:00: Група С: Полша - Саудитска Арабия 2:0
1:0 Пьотр Желински (39)
2:0 Роберт Левандовски (82)

18.00: Група D: Франция - Дания 2:1
1:0 Килиан Мбапе (61)
1:1 Андреас Кристенсен (68)
2:1 Килиан Мбапе (86)

21.00: Група С:  Аржентина - Мексико 2:0
1:0 Лионел Меси (64)
2:0 Енцо Фернандес (87)
ФРАНЦИЯ Е НА 1/8-ФИНАЛ!

27 ноември
, 12.00: Група Е Япония -Коста Рика 0:1
0:1 Кейшър Фулър (81)

1
5.00: Група F: Белгия - Мароко 0:2
0:1 Ромен Саис (73)
0:2 Закария Абухал (90+2)

18.00: Група F: Хърватия - Канада 4:1
0:1 Алфонсо Дейвис (2)
1:1 Андрей Крамарич (36)
2:1 Марко Ливая (44)
3:1 Андрей Крамарич (70)
4:1 Ловро Майер (90+4)

21.00: Група E: Испания - Германия 1:1
1:0 Алваро Мората (62)
1:1 Никлас Фулкруг (83)

28 ноември
12.00: Група G Камерун - Сърбия 3:3
1:0 Жан-Шарл Кастелето (29)
1:1 Страхиня Павлович (45+1)
1:2 Сергей Милинкович - Савич (45+3)
1:3 Александър Митрович (55)
2:3 Венсан Абубакар (63)
3:3 Ерик-Максим Чупо-Мотинг (66)

15.00: Група Н Южна Корея - Гана 2:3
0:1 Мохамед Салису (24)
0:2 Мохамед Кудус (35)
2:2 Гю Сунг-Чо (58 и 61)
2:3 Мохамед Кудус (68)

18.00: Група G Бразилия - Швейцария 1:0
1:0 Каземиро (82)
БРАЗИЛИЯ Е НА 1/8-ФИНАЛ!

21.00: Група Н Португалия - Уругвай 2:0
2:0 Бруно Фернандеш (54 и 90+3)
ПОРТУГАЛИЯ Е НА 1/8-ФИНАЛ!

III кръг
29 ноември
Група А

17.00: Еквадор - Сенегал 1:2
0:1 Исмаила Сар (44-д)
1:1 Мойсес Кайседо (68)
1:2 Калиду Кулибали (70)
17.00: Нидерландия - Катар 2:0
1:0 Коди Гакпо (28)
2:0 Франки де Йонг (49)
 
 1. НИДЕРЛАНДИЯ 7 т. 5:1
 2. СЕНЕГАЛ 5 5:4
 3. Еквадор 4 4:3
 4. Катар  0 1:7

Група В
21.00: Уелс - Англия 0:3
0:1 Маркъс Рашфорд (50)
0:2 Фил Фоудън (52)
0:3 Маркъс Рашфорд (68)
21.00: Иран - САЩ 0:1
0:1 Кристиян Пулишич (38)

1. АНГЛИЯ 7 9:2
2. САЩ 5 2:1
3. Иран 3 4:7
4. Уелс 1 1:6

Група D
Австралия - Дания
1:0 Матю Леки (60)
Тунис - Франция 1:0
1:0 Уахи Хазри (58)

1. ФРАНЦИЯ 6 6:3
2. АВСТРАЛИЯ 6 3:4
3. Тунис 4 1:1
4. Дания 1 1:3

Група С
21.00: Полша - Аржентина 0:2
0:1 Алексис Мак Алистър (46)
0:2 Хулиан Алварес (67)
изп. дузпа Лео Меси (А-39)

21.00: Саудитска Арабия - Мексико 0:2
0:1 Хенри Мартин (47)
0:2 Луис Чавес (52)
1:2 Салем Ал-Досари (90)

1. АРЖЕНТИНА 6 5:2
2. ПОЛША 4 2:2
3. Мексико 4 2:3
4. Саудитска Арабия 3 3:5

1 декември
Група F
17.00: Хърватия - Белгия 0:0

17.00: Канада - Мароко 1:2
0:1 Хаким Зиеш (4)
0:2 Юсеф Ен Несири (24)
1:2 Найеф Агерд (41-авт)

1. МАРОКО 7 4:1
2. ХЪРВАТИЯ 5 4:1
3. Белгия 4 1:2
4. Канада 0 2:7

Група Е
21.00: Япония - Испания 2:1
0:1 Алваро Мората (11)
1:1 Рицу Доан (48)
2:1 Ао Танака (51)

21.00: Коста Рика - Германия 2:4
0:1 Серж Гнабри (10)
1:1 Елцин Техеда (58)
2:1 Мануел Нойер (70-авт)
2:3 Кай Хаверц (73 и 85)
2:4 Никлас Фюлкруг (89)

1. ЯПОНИЯ 6 4:3
2. ИСПАНИЯ 4 9:3
3. Германия 4 6:5
4. Коста Рика 3 3:11

2 декември
Група Н
17.00: Гана - Уругвай 0:2
0:2 Джордан де Араскаета (26 и 32)
Южня Корея - Португалия 2:1
0:1 Рикардо Хорта (5)
1:1 Йонг-Гвон Ким (27)
2:1 Хи-Чан Хуанг (90+1)

1. ПОРТУГАЛИЯ 6 6:4
2. ЮЖНА КОРЕЯ 4 4:4
3. Уругвай 4 2:2
4. Гана 3 5:7

Група G
21.00: Сърбия - Швейцария 2:3
0:1 Джердан Шакири (20)
1:1 Александър Митрович (26)
2:1 Душан Влахович (35)
2:2 Бреел Емболо (44)
2:3 Ремо Фройлер (48)
21.00: Камерун - Бразилия 1:0
1:0 Венсан Абубакар (90+2)
ЧК: Венсан Абубакар (90+3)


1. БРАЗИЛИЯ 6 3:1
2. ШВЕЙЦАРИЯ 6 4:3
3. Камерун 4 4:4
4. Сърбия 1 5:8

Елиминационна фаза 

1/8-финали
3 декември, 17.00: (№49) Нидерландия - САЩ  3:1
    1:0 Мемфис Депай (10)
    2:0 Дейли Блинд (45)
    2:1 Хаджи Райт  (75)
    3:1 Дензъл Дъмфрис

21.00: (№50) АРЖЕНТИНА - Австралия 2:1
1:0 Лео Меси (35) в мач №1000
2:0 Хулиан Алварес (57)
2:1 Енцо Фернандес (77-авт)

4 декември, 17.00: (№52) ФРАНЦИЯ - Полша 3:1
1:0 Оливие Жиру (44)
3:0 Килиан Мбапе (74 и 90+1)
3:1 Роберт Левандовски (90+9)

21.00 ч. (№53) АНГЛИЯ - Сенегал 3:0
1:0 Джордан Хендерсън (38)
2:0 Хари Кейн (45+3)
3:0 Букайо Сака (57)

5 декември: 17.00: (№53) Япония  -ХЪРВАТИЯ 1:1 (2:4 след продължения и дузпи)
1:0 Дайзен Маеда (43)
1:1 Иван Перишич (56)
При дузпите Минамино, Митома и Йошида пропуснаха за Япония и само Асано вкара. За Хърватия вкараха Влашич, Брозович и Пашалич, а само Ливая пропусна.       

21:00: (№54) БРАЗИЛИЯ  - Южна Корея 4:1
1:0 Винисиус Жуниор (7)
2:0 Неймар (13-д)
3:0 Ричарлисон (29)
4:0 Лукас Пакета (35)
4:1 Сюнг-Хо Пайк (76)

6 декември, 17.00: (№55) МАРОКО - Испания 0:0 (3:1 след дузпи)
За Мароко дузпите вкараха Абделхамид Сабири, Хаким Зиех и Ашраф Хакими, Бадр Бенун пропусна. За Испания Пабло Сарабия, Карлос Солер и Серхио Бускетс пропуснаха.  
21.00: (№56) ПОРТУГАЛИЯ  - Швейцария  6:1
1:0 Гонсало Рамош (17)
2:0 Пепе (33)
3:0 Гонсало Рамош (51)
4:0 Рафаел Герейро (55)
4:1 Мануел Аканджи (58)
5:1 Гонсало Рамош (67)
6:1 Рафаел Леао (90+2)

1/4- финали
9 декември, 17.00: Хърватия - Бразилия (№58) (БНТ 1, БНТ 3) 
21.00: Нидерландия - Аржентина (№57) (Нова ТВ, Диема Спорт 3) 

10 декември, (№60) 17.00: Мароко - Португалия  (Нова ТВ, Диема Спорт 3)
(№59) 21.00: №51 - №52 (БНТ 1, БНТ 3)

Полуфинали
13 декември, 21.00: №57 - №58 (БНТ 1, БНТ 3) 
14 декември, 21.00: №59 - №60 (Нова ТВ, Диема Спорт 3) 

15 и 16 декември - почивни дни 

17 декември, 17.00: Финал за третото място (БНТ 1, БНТ 3, Нова ТВ, Диема Спорт 3) 

18 декември, 17.00: Финал (БНТ 1, БНТ 3, Нова ТВ, Диема Спорт 3)

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

НАП отчете 60% ръст на сайтовете за залози

автор:Дума

visibility 157

/ брой: 239

Прогнозират 10-15% поскъпване на газа през март

автор:Дума

visibility 159

/ брой: 239

Хванаха 104 финансови мулета

автор:Дума

visibility 169

/ брой: 239

Потребителите в ЕС очакват инфлация и безработица

автор:Дума

visibility 162

/ брой: 239

Виктор Бут беше разменен за баскетболистката Бритни Гринър

автор:Дума

visibility 912

Жена загина при наводнения в Лисабон след проливни дъждове

автор:Дума

visibility 292

Стачка в "Ню Йорк Таймс"

автор:Дума

visibility 295

На светло, в сянката

автор:Евгени Гаврилов

visibility 209

/ брой: 239

Европа срещу Европа

автор:Юри Михалков

visibility 246

/ брой: 239

Девалвация на родното образование

автор:Дума

visibility 219

/ брой: 239

Как 8 декември става студентски празник

автор:Дума

visibility 289

/ брой: 239

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ