12 Юли 2025събота16:15 ч.

Седми ден на протести – хората са все повече, искат оставки

автор:Дума

visibility 794

Все повече са хората, излизащи по улиците на София и други градове на страната с искане за оставка на кабинета и на главния прокурор. В седмия ден на протестите недоволните отново разпънаха огромен транспарант с напдис „Мутри, вън!“ и скандират „Оставка, съд, затвор. Вие сте позор“!

Има и плакати „Не посягайте на полицаи, не са тук по тяхно желание”, „Маската не ни е на очите. Ясно виждаме, че ви идва краят!”.

Организаторите и полицията призовават за мирен протест и недопускане на провокатори, които да опорочат протеста. Новото тази вечер е, че сред протестиращите има хора с отличителни ленти на ръцете, които ще играят ролята на стюарди и ще следят за провокации, а ако забележат такива, ще сигнализират незабавно органите на реда.

Минути преди 20 часа недоволните отново се оправиха на шествие към сградата на Народното събрание.

Започнаха шествия  и протести в още 18 града на страната.

Очаквайте подробности.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 3645

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2014

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 2545

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 3304

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2037

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2142

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 3307

/ брой: 126

Тупик

visibility 3233

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 2732

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 3648

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 3410

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ