29 Април 2026сряда15:20 ч.

Шефът на МОК Бах допуска и отмяна на Токио 2021

/ брой: 96

автор:Дума

visibility 727

Президентът на МОК Томас Бах заговори за отмяна на Олимпиадата в Токио 2021. Игрите бяха отложени с година, но ако не успеят да се проведат, просто ще бъдат анулирани.
"Няма как да държиш на работа вечно между 3000 и 5000 души от Организационния комитет. Няма как спортистите да бъдат в неведение толкова дълго време", заяви Бах, който е олимпийски шампион на рапира отборно от Монреал 1976.
Германецът е категоричен, че Олимпийски игри без фенове категорично не попадат в плановете на МОК, също както и че провеждането на най-голямото спортно събитие в света не е пряко зависимо от това дали ще бъде открита ваксина срещу коронавирус.
"Не можем да си позволим да променяме спортната програма на целия свят всяка година. Следващото лято е последната опция за Токио, след което на дневен ред идва отмяна", каза той.

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 78

Тръмп не харесва предложението за мир

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 78

САЩ събират дарения за плащане на външния дълг

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 78

Авиокомпании съкращават хиляди полети

автор:Дума

visibility 53

/ брой: 78

"Български срещи с Виетнам" в София

автор:Таня Глухчева

visibility 62

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 66

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 55

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 62

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 55

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ