02 Август 2025събота15:40 ч.

Щабът ще провежда брифингите си само сутрин

автор:Дума

visibility 127

Нова промяна във времето, в което Националният оперативен щаб ще провежда ежедневните си брифинги. От Министерския съвет съобщиха днес, че от  утре, 30 март, те се са в 8 часа сутринта, а не както бе решено вчера – от 17 часа.

 Промяната ще даде възможност да се предоставя информация на медиите в реално време още в ранните часове на деня, като се обобщава и динамиката на ситуацията от изминалото денонощие, обясняват от там. Провеждайки брифингите си всеки ден в 8 часа сутринта, Щабът ще се съобрази и с желанието на медиите да е на разположение за отговори на техните въпроси в началото на деня, се допълва в съобщението. Отделно в 17 ч. ще се пуска информация със съобщение до медиите, уточняват от правителствената пресслужба.

Две магистрали ще бъдат пуснати тази година

автор:Дума

visibility 5309

/ брой: 141

Искат да ограничат промоциите на храни

автор:Дума

visibility 5000

/ брой: 141

Губим 626 млн. евро от сделката между ЕС и САЩ за митата

автор:Дума

visibility 4582

/ брой: 141

Въвеждат електронен контрол срещу претоварени камиони

автор:Дума

visibility 4863

/ брой: 141

Русия ни предупреди с "адекватен отговор"

автор:Дума

visibility 4864

/ брой: 141

12 плажа в Гърция наказани без син флаг

автор:Дума

visibility 5295

/ брой: 141

Турци искат гражданство в карибските страни

автор:Дума

visibility 4854

/ брой: 141

Тръмп е песимист за сделка с Канада

автор:Дума

visibility 4860

/ брой: 141

За качество на живот - чисти градове и села

автор:Дума

visibility 5132

/ брой: 141

Винаги до хората в защита на нуждаещите се

автор:Дума

visibility 4975

/ брой: 141

Модернизация на средата на живот

автор:Дума

visibility 4739

/ брой: 141

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ