17 Август 2025неделя22:37 ч.

Стачка в "РайънЕър" отменя 400 полета в Европа

автор:Дума

visibility 599

Пилотите на ирландския нискотарифен превозвач "Райънеър" в Германия, Ирландия, Белгия, Швеция и Холандия започнаха най-мащабната стачка в историята на авиокомпанията. /Снимка БНР/
Пилотите и кабиният персонал искат по-добри заплати и условия на труд. Ще бъдат отменени 400 от общо 2400 полета в Европа, като това ще засегне 55 000 пътници в разгара на летния сезон, уточнява БНР. Сред отменените са и четири полета от и до София.
Пилотите и кабинният персонал искат по-добри заплати и условия на труд. Пилотите на "Райънеър" получиха право да членуват в синдикати едва миналата година.

Показаха за първи път българската монета от 1 евро

автор:Дума

visibility 7718

/ брой: 151

Несъбраните пари в бюджета могат да стигнат 8 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 7572

/ брой: 151

Икономиката с ръст от 3.1%

автор:Дума

visibility 7579

/ брой: 151

Тръмп и Путин със среща на четири очи

автор:Дума

visibility 7557

/ брой: 151

Съединените щати спират чуждестранните помощи

автор:Дума

visibility 7743

/ брой: 151

Светът остава разделен за пластмасата

автор:Дума

visibility 7514

/ брой: 151

Накратко

автор:Дума

visibility 7623

/ брой: 151

Геополитическо воайорство

автор:Александър Симов

visibility 7602

/ брой: 151

Вода газим, жадни ходим

visibility 7640

/ брой: 151

Срещите Москва - Вашингтон - со кротце и с повече кьотек

visibility 7704

/ брой: 151

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ