13 Юли 2025неделя23:57 ч.

В Кения кръщават бебета Еър Форс Уан

/ брой: 170

автор:Дума

visibility 80

Редица бебета в Кения бяха кръстени в чест на дошлия на посещение президент на САЩ Барак Обама, като някои родители даже избраха да нарекат детето си на президентския самолет Еър Форс Уан, предаде АФП. Други пък бяха кръстени на президента, първата дама и дъщерите им.
Посещението на Обама в Кения бе очаквано с огромен интерес. Покойният баща на президента е роден в Кения, а и много членове на семейството все още живеят там, включително възрастната му доведена баба. Това е четвъртата обиколка на Обама като държавен глава в Африка, но е първото му посещение в Кения.

Правителството на САЩ, банките и фондовете ще разпределят общо 1 млрд. долара за развитие на бизнеса в Африка, обяви американският президент Барак Обама в реч пред световната среща на предприемачите в кенийската столица Найроби.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6278

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4301

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4970

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5859

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4296

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4369

/ брой: 126

Тупик

visibility 5941

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5209

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 6125

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 6065

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ