26 Юли 2025събота16:26 ч.

Вигенин: Гласувах за мирна България и за мирна Европа

автор:Дума

visibility 5334

„Гласувах преди всичко за мирна България и мирна Европа. България да има достойно представителство в Европейския парламент, и в българския парламент.“ Това заяви водачът на европейската листа на „БСП за България“ и на листата с народни представители в 31 МИР Ямбол Кристиан Вигенин.

„Гласувах и за това нашият Ямболски регион да бъде развит, да се реализират големите проекти, да има сила, която да направи така, че те да се случат и то възможно най-бързо“, допълни Вигенин, който избра да упражни правото си на глас в секция номер 24 в Езиковата гимназия в Ямбол.

„С нашата кампания ние дадохме пример, че кампания може да се прави без лъжи”, каза още Кристиан Вигенин. Той цитира резултатите от проучване на неправителствена организация, която е проследила изявите на водачите на листи. „Заключението е, че в цялата кампания не съм направил нито едно изявление, което да не е вярно”, обяви водачът на двете листи. „Това е още един пример как можем да бъдем позитивни, да бъдем коректни към хората. Такива ще бъдем и в следващия парламент, респективно и в Европейския парламент”, допълни той.

Кристиан Вигенин призова хората да се възползват от възможността за преференциален вот и да излъчат онези кандидати, които смятат, че най-добре ще ги представляват и в Народното събрание, и в Европейския парламент.

„Може понякога хората да имат определени съмнения или резерви към партиите, но във всяка партия има хора, които си струва да бъдат подкрепени. Нека да го направят днес”, апелира кандидатът на „БСП за България“.

Въвеждат еднодневни винетки от 2026 г.

автор:Дума

visibility 2791

/ брой: 136

Газът поевтинява с 3,8% през август

автор:Дума

visibility 2860

/ брой: 136

Подадохме ново искане за 653 млн. евро по ПВУ

автор:Дума

visibility 2750

/ брой: 136

Пекин и Брюксел се сближават

автор:Дума

visibility 2945

/ брой: 136

Евродепутат заплаши Фон дер Лайен със съд

автор:Дума

visibility 2806

/ брой: 136

Москва и Киев върнаха по 1200 пленници

автор:Дума

visibility 2758

/ брой: 136

Накратко

автор:Дума

visibility 2940

/ брой: 136

Тромб

автор:Александър Симов

visibility 2911

/ брой: 136

Островът - вчера, днес, утре...

автор:Атанас Зафиров

visibility 2891

/ брой: 136

Законът - позор на Зеленски

visibility 3058

/ брой: 136

Недостиг

автор:Аида Паникян

visibility 6688

/ брой: 135

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ