16 Юли 2025сряда06:48 ч.

снимка:Нова тв

Жители на Казичене на протест заради опасна пешеходна пътека

автор:Дума

visibility 908

Жители на Казичене на протест заради опасна пешеходна пътека на Околовръстното шосе, информира Нова тв. Повод за недоволството е, че на пешеходната пътека преди дни загина мъж на 44 години.

На мястото има поставена светофарна уредба. Според хората обаче времето за преминаване е твърде кратко, а често шофьорите не намаляват скоростта.

Пътеката свързва столичния квартал „Видните” и Казичене, като всеки ден от там минават десетки деца за училище.

„Подлезът е започнат, но е стигнато донякъде и е приключено, просто е запечатан. В задънена улица сме, защото решение няма”, обясни Григор Григоров, кмет на Казичене.

Правителството с нови мерки срещу спекулата

автор:Дума

visibility 1649

/ брой: 128

Прасковите ще стигат 8 лева за килограм изкупна цена

автор:Дума

visibility 2145

/ брой: 128

До софийското летище вече има денонощен транспорт

автор:Дума

visibility 1576

/ брой: 128

Франция ще удвои бюджета за отбрана

автор:Дума

visibility 2045

/ брой: 128

Протест спря кораб с оръжие за Израел

автор:Дума

visibility 1837

/ брой: 128

Сблъсъци между мигранти и испанци

автор:Дума

visibility 1861

/ брой: 128

Френски затворник избяга, скрит в багажа на съкилийник

автор:Дума

visibility 1374

/ брой: 128

Скъпооо

автор:Аида Ованес

visibility 1821

/ брой: 128

Тъмни векове

автор:Барбара Пейчинова

visibility 1720

/ брой: 128

Спортът ни не е умрял

автор:Владимир Николов

visibility 1772

/ брой: 128

Тихото задлъжняване на българските домакинства

visibility 2058

/ брой: 128

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ