31 Юли 2025четвъртък16:12 ч.

150 трактора и комбайни излизат в Стара Загора

/ брой: 272

автор:Христо Христов

visibility 2569

Над 150 селскостопански машини се събират от 9.30 ч. днес в квартал "Кольо Ганчев" в Стара Загора за участие в националния протест на фермерите. След като преминат през града, те ще се отправят към ГКПП "Капитан Андреево", за да се включат в националния протест.
"Ще позиционираме машините в Капитан Андреево, те ще бъдат около 500. Нашите бази са готови и ще отстояваме докрай подписаното споразумение. От Димитровград, Харманли, от Хасково, от Стара Загора и съседните села и градове, от Свиленград очакваме над 500 машини и над 1000 души. Ще се настаним съвсем културно на паркинга и наоколо, без да затваряме границата, и ще си прочетем декларацията", обяви координаторът на стачните действия за Стара Загора, Хасково и Свиленград Тенчо Тенев.




 

Хиляди сърби искат наши паспорти

автор:Дума

visibility 282

/ брой: 140

Няма сделка за Арда, твърди гръцка медия

автор:Дума

visibility 267

/ брой: 140

Разследват главния прокурор на Испания

автор:Дума

visibility 276

/ брой: 140

Накратко

автор:Дума

visibility 248

/ брой: 140

Така се прави!

автор:Таня Глухчева

visibility 264

/ брой: 140

Толкова ли е трудно

visibility 279

/ брой: 140

Не винете човечеството за повишаване на температурите

автор:Дума

visibility 305

/ брой: 140

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ