15 Юли 2026сряда01:03 ч.

Информация:

Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата! Скъпи приятели! Ние пак сме тук! Времето се променя и налага необходимостта от трансформации. И ДУМА се променя и става електронно издание, но ще продължи да работи за вас и за свободата, справедливостта и солидарността. Благодарим ви за подкрепата!

Берлин намекна за санкции за "Северен поток-2" в отговор на възможното отравяне на Навални

автор:Дума

visibility 876

 Германският канцлер Ангела Меркел не изключва възможността да се наложат санкции за руско-германския газопровод "Северен поток-2" в отговор на отравянето на Алексей Навални, съобщи говорителят й Щефен Зайберт, цитиран от Ройтерс и БТА.

"Канцлерът споделя изявлението на външния министър", каза Зайберт в отговор на въпрос за изявлението на Хайко Маас, в което той приканва Русия да помогне за изясняване на случилото се с Алексей Навални, иначе Германия ще бъде принудена да оттегли подкрепата си за "Северен поток-2".

 

Оставете Куба да живее!

visibility 938

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ