14 Юли 2025понеделник01:10 ч.

Без таван на цените на газа

/ брой: 244

автор:Дума

visibility 489

Усилията на енергийните министри на ЕС да постигнат споразумение за ограничаване цената на природния газ се провалиха след повече от 6 часа разговори, пише "Политико". Има много дълбоки различия сред страните от ЕС дали изобщо трябва да има таван и ако да - на каква цена ще бъде задействан.

Междувременно стана ясно, че до следващите парламентарни избори близо 40 на сто от британските семейства няма да могат да поддържат достоен стандарт на живот към 2024 г. Това се посочва в оценка на икономисти, цитирана от световните агенции. След около година приблизително 30,6 милиона души няма да могат да си позволят елементарни неща, като това да сложат храна на масата, сочи анализ на "Ню икономикс фаундейшън".

 


Последвайте или харесайте в-к "ДУМА" във ФЕЙСБУК   --> ТУК <--

Споделяйте нашите публикации.

 

 

 

 

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 6278

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 4301

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 4970

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 5859

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 4296

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 4369

/ брой: 126

Тупик

visibility 5941

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 5209

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 6125

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 6065

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ