14 Юли 2025понеделник13:43 ч.

Здраве

Безплатни прегледи за ендометриоза през март

/ брой: 44

автор:Дума

visibility 2491

В международния месец за повишаване на информираността за ендометриозата болници предлагат безплатни прегледи. Световната кампания "EndoMarch" (ЕндоМарт) цели да привлече вниманието на широката общественост към ендометриозата и да отправи призив към лекарската общност за промяна в начините на диагностициране и лечение на заболяването. У нас кампанията е организирана от фондация "Ендометриоза и репродуктивно здраве" в партньорство с фондация "Искам бебе" под патронажа на Комисията по здравеопазване към Народното събрание

- До 31 март в Специализираната болницата за активно лечение по акушерство и гинекология "Майчин дом" ще се проведат безплатни профилактични прегледи в 214 кабинет от 13 до 15 ч. от лекарите проф. д-р Иван Костов, д-р Иван Диков, д-р Дориан Босев и д-р Радко Тоцев след предварително записване от 11 до 12.30 ч. на тел. 02/ 9172 223.

- В УМБАЛ "Софиямед" акушер-гинеколозите д-р Георги Кръстев, д-р Венелин Иванов, д-р Тина Тодорова, д-р Светлана Златкова, д-р Денислава Иванова и д-р Зорница Бутева ще преглеждат безплатно всяка събота на март (7,14,21и 28) и на 4 април от 13 до 15 ч. с предварително записване на тел. 02 465 00 00 и +359 895 555 444 на адрес: УМБАЛ "Софиямед", бул. "Г. М. Димитров" 16. 

Солени глоби за каране в аварийната лента

автор:Дума

visibility 77

/ брой: 127

Солени глоби за шофьорите, ако карат в аварийната лента

автор:Дума

visibility 87

/ брой: 127

Oще 77,6 млн. лв. от Европа за социални електромобили

автор:Дума

visibility 79

/ брой: 127

Няма интерес към безплатните антибиотици за деца

автор:Дума

visibility 91

/ брой: 127

ЕК предвижда нов данък за големите компании

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 127

Получаваме 4,4 млрд. лв. по ПВУ

автор:Дума

visibility 68

/ брой: 127

Три агенции повишиха кредитния рейтинг на България

автор:Дума

visibility 77

/ брой: 127

БНБ пуска първите златни монети в евро

автор:Дума

visibility 78

/ брой: 127

Геополитиката е в основата на враждата

автор:Дума

visibility 80

/ брой: 127

Атина се бори с хилядите мигранти

автор:Дума

visibility 69

/ брой: 127

Лавров в Китай след пълна подкрепа от Ким

автор:Дума

visibility 87

/ брой: 127

Накратко

автор:Дума

visibility 72

/ брой: 127

47 години не стигат

автор:Аида Паникян

visibility 67

/ брой: 127

Антибългаризъм

visibility 67

/ брой: 127

Игри на мита

автор:Таня Глухчева

visibility 73

/ брой: 127

Гаранция за европейското ни настояще и бъдеще

автор:Дума

visibility 82

/ брой: 127

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ