20 Февруари 2026петък22:05 ч.

Борисов опита да омилостиви униформените с билборд

/ брой: 7

автор:Ростислава Иванова

visibility 2501

С предложение за нов билборд Бойко Борисов се опита да омилостиви полицейските синдикати, които останаха без рекламните си постери за предстоящия им днес протест. На вчерашното заседание на Министерския съвет премиерът се разграничи от рекламната агенция, която по думите му сама е свалила антиправителствения постер, който щеше да посрещне гостите за откриването на европредседателството ни.
Истински възмутен съм от това, което е направила една частна фирма и са свалили билборда за протеста на полицаите, промърмори той. Стана ясно, че е разпоредил на министър Лиляна Павлова да предостави на протестиращите "колкото искат билбордове от рекламата, която имаме за председателството". "Който, каквото лошо иска да каже - да се сложи на билборд. Няма да рекламираме България. Да покажем България такава, каквато е", отсече обиден Борисов. Павлова определи протестите като нещо нормално за демократична държава, но заподозря тенденциозност. Изборът на дата и място е с цел да бъдат под светлината на прожекторите, да бъдат отразени и - не дай Боже, да се петни имиджът на България, ожали се тя.
Вчерашното заседание на МС се проведе в ремонтираната покрай българското европредседателство Зала 3 на НДК. Премиерът използва възможността отново да се похвали за милионите, които е раздал в последните дни за полицаи, армия, учители и БАН.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 1206

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 1140

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 1045

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 1214

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 1152

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 1201

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 1241

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 1153

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 1181

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 1087

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ