29 Април 2026сряда11:51 ч.

Британски спецчасти действат до фронтовата линия в Украйна

/ брой: 96

автор:Дума

visibility 1472


Британските специални сили от Специалната въздушна служба, Специалната разузнавателна служба и Специалната военноморска десантна служба действат близо до фронтовата линия, организирайки и координирайки саботажи на въоръжените сили на Украйна срещу железопътни линии, логистични центрове, летища и складове с гориво в Руската федерация.

Тези сили имат ключова връзка във взаимодействието между разузнаването на НАТО и украинските сили. Британските специални служби наблюдаваха отблизо и действията на Украйна по време на атаката на Кримския мост и ракетната атака срещу крайцера "Москва".

Ученик създаде AI робот от отпадъци

автор:Дума

visibility 58

/ брой: 78

Кратки новини

автор:Дума

visibility 65

/ брой: 78

Тръмп не харесва предложението за мир

автор:Дума

visibility 59

/ брой: 78

САЩ събират дарения за плащане на външния дълг

автор:Дума

visibility 60

/ брой: 78

Авиокомпании съкращават хиляди полети

автор:Дума

visibility 53

/ брой: 78

"Български срещи с Виетнам" в София

автор:Таня Глухчева

visibility 62

/ брой: 78

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 66

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 55

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 62

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 55

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ