23 Февруари 2026понеделник00:10 ч.

БСП отново поиска отстраняване на Делян Добрев от зала

автор:Дума

visibility 1274

Депутатът Делян Добрев да бъде отстранен от пленарна зала. За това призова за трети пореден път групата на "БСП за България".
Иван Ченчев се позова на становището на Конституцонния съд и поиска от председателя на НС Цвета Караянчева да спази решението и да острани от зала "гражданина Делян Александров Добрев". От левицата отново обясниха, че той няма право да е депутат, тъй като парламентът няма право да отхвърли оставката му.
Караянчева пък обясни как не вижда никакъв "правен казус" по темата и затова нямала основание да отстрани Добрев.
Самият депутат видя в действията на БСП недоволство от работата му и се похвали, че вчера заедно с премиера са постигнали големи успехи в преговорите с бизнеса по реформи в енергетиката.

АЕЦ "Козлодуй" пропуснала ползи за 18 млн. лв. заради Шести блок

автор:Дума

visibility 7176

/ брой: 35

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 10239

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 7915

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 8398

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 6871

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 8528

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 8186

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 8347

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 9308

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 7342

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ