13 Юли 2025неделя00:31 ч.

ЧЕЗ призна за грешки при фактурирането

/ брой: 185

автор:Дума

visibility 1192

На пресконференция Алеш Дам, главен оперативен директор на ЧЕЗ България, призна, че дружеството е допуснало грешки във фактурите на някои клиенти.
Извън рамките на това г-н Дам съобщи, че ЧЕЗ обмисля въвеждането на електронна фактура поради интереса на много клиенти към нея. По-нататък той изтъкна, че дружеството му било вложило повече от 1,7 млрд. лева в страната за 5-годишния период, откакто е стъпила на родния пазар за електричество. Компанията имала план и за по-нататъшни инвестиции, но на този етап щяла да замрази някои от тях. Дам заяви също, че инвестицията на ЧЕЗ в България била успешна за дружеството и качеството на услугата, която то предоставяло, се е повишило.
ЧЕЗ възнамерява да инвестира и в енергийна ефективност. Дружеството е сключило договор със Столичната община, според който ЧЕЗ ще ремонтира детската градина, след което тя ще може да пести по 18 000 лв. на година за електричество.

Засилват контрола върху ЕРП-та

автор:Дума

visibility 4711

/ брой: 126

Нови правила при "Гражданска отговорност"

автор:Дума

visibility 2815

/ брой: 126

Горски служители блокираха пътя при Кресна

автор:Дума

visibility 3411

/ брой: 126

Еврокомисията оцеля

автор:Дума

visibility 4298

/ брой: 126

Мащабни горски пожари на Балканите

автор:Дума

visibility 2889

/ брой: 126

САЩ изпратиха оръжия за Украйна

автор:Дума

visibility 2961

/ брой: 126

Накратко

автор:Дума

visibility 4269

/ брой: 126

Тупик

visibility 4304

/ брой: 126

Измамите предстоят

visibility 3740

/ брой: 126

Европестене от разум

автор:Юри Михалков

visibility 4670

/ брой: 126

Копнеж по нови неща

visibility 4349

/ брой: 126

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ