17 Септември 2025сряда05:35 ч.

На участниците е разрешено да спят, да четат и просто да мързелуват

Дават 300 евро на победителя в състезание по лежане

/ брой: 164

автор:Дума

visibility 696

В Черна гора се провежда десето юбилейно състезание по лежане, като победителят ще спечели 300 евро. Надпреварата е организирана в еко селото Брезна край Никшич.
Състезателите могат не само да си отпочинат, но и да спечелят солидни награди. Правилата са следните: да се излежава, да се спи, да се чете книга, да има храна, напитки - всичко е позволено, освен да се става, уточниха организаторите. И разкриха, че тази година на участниците в състезанието е разрешено на всеки осем часа да ходят до тоалетната.

На предишната олимпиада по мързел бе установен рекорд. Финалистите останаха легнали в сянката на дърветата повече от две денонощия. Никой не е искал да отстъпи в напрегната борба и се наложи наградата да бъде разделена между четирима победители.


Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 672

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 600

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 549

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 553

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 595

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 632

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 588

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 574

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 606

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 619

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 642

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 645

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ