20 Февруари 2026петък11:27 ч.

Корнелия Нинова в Банско:

Единствената лява партия в 50-ото НС ще е БСП

Не си пилейте гласа за изкуствени проекти, призова лидерът на социалистите

/ брой: 106

автор:Дума

visibility 21749

“БСП доказахме с резултати автентичната лява политика, която водим от години. Тя е ориентирана към децата и младите семейства, към работещите с минимални доходи, към бедните и пенсионерите. Благодарение на БСП децата имат безплатни детски градини и ясли, а учениците - безплатни учебници. Майчинството за втората година се увеличи. Младите хора с деца, които работят, плащат по-нисък данък върху доходите си. Минималната заплата стана 50% от средната, а ваучерите за храна на работниците - 200 лв. Пенсиите се вдигнаха с 30 процента. Всичко това вече е факт, а не само обещания." Това заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова в Банско.
Заедно с нея бяха кандидатите в листата на "БСП за България" от Банско Костадин Юнчов и Александър Палапулов и Радослав Кирев от Разлог.
"В духа на лявата политика стабилизирахме държавните предприятия. Намесата на държавата спаси икономиката по време на кризата и подкрепи предприятията да не закриват работни места. И в същото време държавата беше финансово стабилна и завършихме годината с под 3% дефицит", припомни Нинова.
"От всички социологически проучвания личи, че БСП е единствената автентична лява партия, която ще влезе в следващия парламент. Не си пилейте гласовете за други изкуствени проекти.
Само ние не ви предадохме и работихме за по-добър живот. Подкрепете ни с номер 24 да бъдем повече и по-силни, за да продължим с грижата си за хората", призова Нинова.

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 435

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 428

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 426

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 459

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 442

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 427

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 445

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 402

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 406

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 424

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ