27 Ноември 2025четвъртък16:07 ч.

АБОНАМЕНТ:

АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg АБОНАМЕНТ за вестник „ДУМА“ за 2026 година. Можете да се абонирате в: „Български пощи“ АД до 15 декември 2025 г., „Доби прес“ ЕООД до 28 декември 2025 г., в редакцията на вестника до 20 декември 2025 г. Каталожен номер 6. Цени: 12 месеца - 149 € / 291,42 лв., 6 месеца - 75 € / 146,69 лв., 3 месеца - 40 € / 78,23 лв., 1 месец - 14 € / 27,38 лв. За повече информация тел. 02 9705 203 и 02 9705 216 отдел „Разпространение” на в-к ДУМА на ул. „Позитано” 20 А. E-mail: abonament@duma.bg

Акценти

Голямото заплюване

/ брой: 25

автор:Лозан Такев

visibility 3286

Учителка накара цял клас да заплюе съученика си с възпитателна цел...

Държавният глава оповести, че снема доверието си от правителството и накара с подходящи изречения и заключения поданиците да заплюят морално и политически премиера и кабинета му заради държавния разпад, мафията и несправедливостта.

 Преди това премиерът беше казал вече, че генерал Румен Радев не e нито негов президент, нито президент на България и не го приема като такъв, т.е. сложи началото на истинското правителствено оплюване на държавния глава като част от същия този  разпад на държавността и гражданските свободи.

Парламентарната група на БСП в много страници на хартиен носител внесе вот, което също беше част от  голямото заплюване на усилията на правителството да отнесат страната ни към пресъхващото дъното на язовирите.

 Главният прокурор своевременно пусна в обръщения сересета срещу семейството на президента и подсети как да оплюем и него, и президентшата.

Главният секретар на президентството също даде  тон срещу правителството и Борисов, а преди това началникът на кабинета на "Дондуков" 2 даде тон за заплюване на работещите на "Дондуков" едно...

Посланик Херо Мустафа обяви предстояща забрана  от страна на държавния секретар към български политик да посещава САЩ заради корупция и подсказа как да заплюваме корумпираните български управляващи и политици.

Шефът на Ефбет, бивш сътрудник и съдружник в хазарта, публично заплю Черепа и го обяви за изнасилвач и убиец, с което подсказа защо трябва да заплюем бизнесмена Васил Божков и придобитите му имоти.

 "Мисирки" журналистки тичаха след премиера и искаха Бойко лично да заплюе с "бидерите си" президента след петминутното му обръщение към нацията. А според бодигарда от Банкя някакъв "келеш" от президентството искал заплюването му по  една телевизия.

 "България не е бунище" - произнесе болезнено ген. Румен Радев. Но при така стеклото се повсеместно заплюване на всички равнища и по всички етажи на властта какво е тогава?

 И ако се събере материалът от всичките заплювания сред управляващи и управлявани, няма ли да съберем достатъчно течност за язовир "Студена", пък и за останалите застрашени от сушата и безхаберието на властта водоеми?

Брюксел с критики към бюджета за 2026 г.

автор:Дума

visibility 266

/ брой: 223

България и Китай могат да си сътрудничат в автомобилния сектор

автор:Дума

visibility 254

/ брой: 223

Спецов става единствен шеф на дружествата на "Лукойл" у нас

автор:Дума

visibility 274

/ брой: 223

Регистрацията на кладенците се отлага до 2039 г.

автор:Дума

visibility 256

/ брой: 223

ЕП прие бюджета на ЕС за 2026 г.

автор:Дума

visibility 264

/ брой: 223

Скопие залага на Коридор 10 през Сърбия

автор:Дума

visibility 261

/ брой: 223

Гарантите обсъждат новата фаза за примирието в Газа

автор:Дума

visibility 266

/ брой: 223

Нелепости

автор:Александър Симов

visibility 237

/ брой: 223

Целият ми живот мина пред очите на всички

автор:Дума

visibility 284

/ брой: 223

Войната и съдбата на човека

автор:Николай Милчев

visibility 262

/ брой: 223

Ролята на онлайн медиите за атомизиране на обществото

автор:Искра Баева

visibility 269

/ брой: 223

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ