27 Август 2025сряда02:24 ч.

Гуцанов в Карлово: БСП е против оръжие за Украйна и компромиси за Македония

автор:Дума

visibility 2120

И активът на БСП в Карлово е категорично против предоставянето на оръжия и муниции за Украйна.” Това заявиха членът на изпълнителното бюро на БСП и председател на парламентарната Комисия по транспорт  Борислав Гуцанов и народният представител на левицата от Карлово Веска Ненчева, след продължилата повече от три часа среща късно снощи с общинската организация на партията. Хуманитарната помощ от страна на България е единствената допустима в настоящия военен конфликт и е позицията на младите социалисти, изразена от получилия към момента най-много номинации за председател на Младежката организация на БСП Станислав Стоенчев.

Да се спазва „червената линия“ по отношение на Република Северна Македония и да не се отстъпва от поетите от Скопие ангажименти, разписани в Договора за добросъседство, настояват още социалистите от Карлово.  

Те настояват да бъде дадена „зелена светлина“ и на процедурите за изграждане на нови ядрени мощности. Енергийната криза поставя на изпитание качеството на живот на домакинствата и бизнеса в страната и трябва да се пристъпи час по-скоро към постигането на енергийна независимост на България. Това най-бързо може да стане с нови ядрени реактори, смятат от партийната организация във възрожденския град. 

Социалистите от Карлово дадоха висока оценка на постигнатото от представителите на БСП в управлението на страната и най-вече на изпълнените предизборни ангажименти в социалната сфера, част от които станаха факт от 1 април.

Какво всъщност означава облачен (semi-dedicated) хостинг?

автор:Дума

visibility 479

Влоговете на домакинствата надхвърлиха 94 милиарда лева

автор:Дума

visibility 610

/ брой: 158

"Булгаргаз" предлага по-ниска цена на газа от септември

автор:Дума

visibility 622

/ брой: 158

Нови правила за изписване на произхода на пчелния мед

автор:Дума

visibility 571

/ брой: 158

Израел нанесе въздушни удари по Йемен

автор:Дума

visibility 596

/ брой: 158

Възобновяват се преговорите за ядрената програма на Иран

автор:Дума

visibility 516

/ брой: 158

Турският транспортен министър шофирал с 224 км/ч

автор:Дума

visibility 531

/ брой: 158

Да я вдигнат или не

автор:Аида Паникян

visibility 607

/ брой: 158

Романтиците и костюмарите

автор:Александър Симов

visibility 598

/ брой: 158

Бракониерът Помпео

visibility 598

/ брой: 158

Училища от двойкаджии - как е възможно това?

visibility 564

/ брой: 158

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ