11 Април 2026събота19:42 ч.

Спортният директор на Арда Ивайло Петков представи бразилеца Жозе Едералдо Да Силва Жуниор

И Арда взе бразилец

/ брой: 124

автор:Дума

visibility 504

Елитният Арда подписа двегодишен договор с бразилеца Жозе Едералдо Да Силва Жуниор. Той премина функционални прегледи и уточни личните си условия със спортния директор на клуба Ивайло Петков. 27-годишният Да Силва играе на позиция халф. За последно е носил екипа на бразилския Бруске.
Часове по-късно кърджалийци представиха още един нов - вратаря Анатолий Господинов. Той се присъединява към клуба като свободен агент, след като миналата седмица напусна Етър.
Господинов е роден на 21 март 1994 г. в Сливен, където започва кариерата си. След това пази за ЦСКА, Витоша Бистрица, Хробри Глогов (Пол) и Етър. Има и 3 мача за националния отбор на България до 17 г., 5 до 19 и 3 до 21 г.

Израел хвърля сянка на сделката САЩ-Иран

автор:Дума

visibility 2355

/ брой: 67

Рюте: Някои в НАТО се провалиха на теста

автор:Дума

visibility 2553

/ брой: 67

КНДР тества ракети с касетъчни бомби

автор:Дума

visibility 1902

/ брой: 67

Накратко

автор:Дума

visibility 1851

/ брой: 67

Бомба със закъснител

автор:Александър Симов

visibility 2015

/ брой: 67

Просията стана основно занимание на бизнеса

автор:Евгени Гаврилов

visibility 2145

/ брой: 67

Да свалим частично санкциите срещу Русия

visibility 1921

/ брой: 67

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ