15 Август 2025петък12:42 ч.

И Лазаров с втора победа в Белград

автор:Дума

visibility 186

Александър Лазаров (№544) също постигна втора победа и успя да прескочи груповата фаза на турнира, организиран в Академията на Янко Типсаревич в Белград под надслов Шампионат на Източна Европа заради участието на тенисисти предимно от тази част на Стария континент.
Българинът изигра страхотен двубой и съкруши късно снощи сърбина Марко Миладинович (№461) като му даде само два гейма - 6:0, 6:2 само за 51 минути на корта. Миладинович се разписа в първия и седмия гейм на втория сет при собствен сервис.
В група I Лазаров записа две победи и една загуба и зае второто място, за да продължи напред. На първо място в групата с 3 победи е Емил Руусувуори (Фин, №101). По-рано вчера Димитър Кузманов (№317) също се класира за фазата на директните елиминации след победа над Александър Шевченко (Рус, №632) с 6:4, 6:1. Кузманов с две победи и една загуба след въртележка зае първо място в своята група G.
Днес Кузманов ще срещне Марко Тепавац (Сърб, №419) от 16.20 ч. Лазаров пък почива днес.

Започва подмяната на ВиК мрежата в Плевен

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Показаха за първи път българската монета от 1 евро

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Несъбраните пари в бюджета могат да стигнат 8 млрд. лв.

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Икономиката с ръст от 3.1%

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Тръмп и Путин със среща на четири очи

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Съединените щати спират чуждестранните помощи

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Светът остава разделен за пластмасата

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Накратко

автор:Дума

visibility 0

/ брой: 151

Геополитическо воайорство

автор:Александър Симов

visibility 0

/ брой: 151

Вода газим, жадни ходим

visibility 0

/ брой: 151

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ