30 Април 2026четвъртък00:13 ч.

Иван Ченчев: Имаме свещена кауза да спасим децата си

/ брой: 57

автор:Дума

visibility 589

"Имаме свещена кауза да спасим българските деца и семейства, и да не допуснем джендър идеологията в училище. Мощната подкрепа, която получаваме в цялата страна, ангажирането на надпартийни обществени авторитети и популярни българи в Инициативния комитет за провеждането на референдум, е най-силното доказателство, че тази кауза е на България, не само на БСП", заяви водачът на листата на "БСП за България" за София-област Иван Ченчев на среща в Костенец.

БСП има ясна и последователна политика в подкрепа на родните производители, подчерта Ченчев и допълни, че партията настоява за възстановяване на "Напоителни системи" и за връзването им към язовирите, за да се осигури вода за земеделците. 

"Ще продължим да защитаваме изравняването на българските субсидии с европейските, както и тяхното балансиране", заяви фермерът Юлиан Георгиев.

Търси се причина

автор:Мая Йовановска

visibility 1045

/ брой: 78

Политическо фуего

visibility 980

/ брой: 78

Отвъд лошия сценарий

visibility 962

/ брой: 78

Пред БСП има дълъг и стръмен път

автор:Николай Шопов

visibility 1089

/ брой: 78

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ