18 Септември 2025четвъртък08:33 ч.

Издирват оцелели след торнадото в Мисисипи и Алабама

автор:Дума

visibility 1575

Продължава издирването на оцелели и разчистването след смъртоносните торнадо в Мисисипи и Алабама. Жертвите на стихията вече са 26, информира БНТ.

Губернаторът на Мисисипи обяви извънредно положение. В щата има няколко засегнати населени места, едно от тях Ролинг Форк е почти изцяло изравнен със земята.

Според експерти от Националната метеорологична служба, торнадото се е задържало на земята повече от час, като е изминало около 270 км и е унищожило всичко по пътя си.

Президентът Джо Байдън изказа съболезнования на семействата на загиналите и обеща пълна подкрепа за властите в Мисисипи и Алабама.

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 687

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 571

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 685

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 718

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 627

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 604

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 632

/ брой: 173

За образованието

visibility 629

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 634

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ