03 Март 2026вторник14:25 ч.

Кръщават съдебна зала на проф. Любен Корнезов

автор:Дума

visibility 1202

Съдебна зала в Ямбол ще носи името на проф. Любен Корнезов, съобщава Defacto.bg. Племунът на ВСС е дал съгласието си за това, а предложението е дошло от съдиите и адвокатите в Ямбол.
Името на известния юрист, който е бил председател на Окръжния съд в Ямбол, ще носи зала № 3 в сградата.
Проф. Корнезов почина на 30 ноември 2019 година. Той бе в първия състав на Конституционния съд, професор по граждански процес, дългогодишен народен представител и зам.-председател на Народното събрание.

Въоръжени от САЩ опитаха да "проникнат"

автор:Дума

visibility 12907

/ брой: 40

Сръбският "Лидл" купува млякото на фермерите

автор:Дума

visibility 12864

/ брой: 40

Китай призова Германия към споделено бъдеще

автор:Дума

visibility 12637

/ брой: 40

Благословени с беззаконие

автор:Ина Михайлова

visibility 6354

/ брой: 40

За "борбата с мафията"

visibility 13229

/ брой: 40

Куба не се предава

автор:Таня Глухчева

visibility 13718

/ брой: 40

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ