15 Септември 2025понеделник20:09 ч.

Крум открива с концерт шампионат по офроуд в Дупница

/ брой: 166

автор:Дума

visibility 2268

Николая Иванова

Поп-фолк изпълнителят Крум ще открие втория кръг от националния шампионат по офроуд от престижните БАХА състезания, домакин на който Дупница ще е за трета поредна година. Състезанието ще започне в петък, а церемониалният старт в 21 ч. ще бъде даден на голямата сцена при барбекютата в парк "Рила" от кмета инж. Атанас Янев, под чиято егида ще се проведе надпреварата. Половин час по-късно пък започва концертът.
Над 30 са участниците в тазгодишното състезание, които в първия от четирите специални етапа в петък ще вдигнат адреналина с нощно каране. Между тях са големите имена на моторните спортове Красимир Илиев, Ивайло Върбанов и отборите на Дакар БГ. Автомобилите ще бъдат разделени в два класа - експерт и адвенчър. Подготвеното трасе пък е в района на летището при Крайници и Сапарева баня. Състезанието ще продължи до неделя, като награждаването на най-добрите екипи е предвидено за 15.15 ч. отново в парк "Рила". За победителите от община Дупница са осигурени купи, а най-добрите ще получат и специалната награда - Купата на кмета. И тази година организатори на кръга от националния шампионат по офроуд са община Дупница, Българската федерация по автомобилен спорт и Автомобилен спортен клуб "4х4" - София.

Огромна разлика в доходите на българите

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 171

Пътуваме от София до Сърбия изцяло по магистрала

автор:Дума

visibility 714

/ брой: 171

НАП погва амбулантни търговци за укрити доходи

автор:Дума

visibility 668

/ брой: 171

Огромна разлика в доходите на българите

автор:Дума

visibility 684

/ брой: 171

Да се ограничи интернет за децата

автор:Дума

visibility 608

/ брой: 171

Голям пожар бушува на Пелопонес

автор:Дума

visibility 613

/ брой: 171

Германците взимат заеми за всекидневни разходи

автор:Дума

visibility 639

/ брой: 171

Накратко

автор:Дума

visibility 629

/ брой: 171

Признанието на Макрон

автор:Юри Михалков

visibility 634

/ брой: 171

Винаги с разум

visibility 578

/ брой: 171

Разбирате ли смисъла от училището?

visibility 609

/ брой: 171

Глас и съвест на епохата

автор:Дума

visibility 618

/ брой: 171

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ