16 Септември 2025вторник18:00 ч.

Лавров обвини Брюксел, че защитава нацистки ценности

/ брой: 82

автор:Дума

visibility 6932

Руският външен министър Сергей Лавров нарече "позор" опитите на редица страни от ЕС да попречат на самолетите на европейски лидери да летят до Москва по случай 80-годишнината от победата във Втората световна война, съобщи ТАСС.
"Фактът, че или председателят на ЕК Урсула фон дер Лайен, или някой друг истерично заяви, че е необходимо спешно да започне процесът на присъединяване на Украйна към ЕС тази година, и те настояват Сърбия да се присъедини към антируските санкции и да се съгласи на загубата на Косово, означава, че тези, които проповядват нацистки ценности, като Зеленски и неговия екип, ги чакат в Европейския съюз. А тези, които са с Русия и отстояват общата историческа памет, искат да ги лишат от всички права. Срам, срам", каза Сергей Лавров в коментар за журналиста Павел Зарубин. Видеото е публикувано в канала му Телеграм.

Българинът прави неразумни инвестиции преди еврото

автор:Дума

visibility 567

/ брой: 172

БДЖ с намаления за ученици и студенти

автор:Дума

visibility 499

/ брой: 172

Годишната инфлация се задържа на 5,3 на сто

автор:Дума

visibility 457

/ брой: 172

Банкнотите в обращение у нас намаляват с 9%

автор:Дума

visibility 469

/ брой: 172

Отново бум на нелегални мигранти

автор:Дума

visibility 496

/ брой: 172

Работещи и пенсионери в Гърция с повече пари

автор:Дума

visibility 532

/ брой: 172

Тръмп шокиран от "меките" санкции

автор:Дума

visibility 510

/ брой: 172

Накратко

автор:Дума

visibility 456

/ брой: 172

Военни комикси

автор:Александър Симов

visibility 497

/ брой: 172

Парите на инвалидите

visibility 512

/ брой: 172

Къде е реалното производство?

автор:Гарабед Минасян

visibility 536

/ брой: 172

Ще събарят ли старите панелки за нови жилища?

visibility 557

/ брой: 172

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ