20 Февруари 2026петък16:19 ч.

Лавров:Путин и Тръмп няма да допуснат война

автор:Дума

visibility 310

Руският президент Владимир Путин и американския му колега Доналд Тръмп по никакъв начин няма да позволят въоръжен конфликт между Русия и САЩ. Това увери руският външен министър Сергей Лавров в интервю за РИА Новости.
Аз съм 100 процента сигурен, че армиите на САЩ и Русия няма да позволят това и разбира се няма да го позволят нито президентът Путин, нито президентът Тръмп, каза Лавров. И добавя, че те са "лидери, избрани от своите народи и са отговорни те да живеят в мир". В интервюто руският външен министър потвърждава, че Доналд Тръмп е поканил Путин на посещение в САЩ. Американският президент "ще бъде щастлив да посети Русия като ответен жест", допълва Лавров.

 

Основни храни поскъпнаха двойно

автор:Дума

visibility 630

/ брой: 35

БНБ очаква устойчив икономически растеж

автор:Дума

visibility 586

/ брой: 35

ЕК представи стратегия за Източна Европа

автор:Дума

visibility 615

/ брой: 35

Владимир Путин: Санкциите на САЩ срещу Куба са неприемливи

автор:Дума

visibility 641

/ брой: 35

Вашингтон е готов да удари Иран още в събота

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Доживотен затвор за експрезидента на Южна Корея

автор:Дума

visibility 624

/ брой: 35

Умнокрасивият чекист

автор:Александър Симов

visibility 644

/ брой: 35

За служебните министри

автор:Чавдар Найденов

visibility 575

/ брой: 35

Ние губим, те печелят

visibility 573

/ брой: 35

Пазарна икономика - оправи държавата!

visibility 618

/ брой: 35

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ