21 Август 2025четвъртък00:37 ч.

М-Тел праща безплатни SMS-и за всеки гол в ЮАР 2010

Сайтът на М-Тел ще предава мачовете от Мондиала на живо

/ брой: 130

автор:Дума

visibility 4306

От утре футболните фенове могат да следят най-интересните моменти и всички любопитни събития от Световното първенство в ЮАР през мобилния си телефон във Vodafone live! Специалната секция на портала, създадена за Мондиала, е достъпна за всички абонати на М-Тел, съобщиха от офиса на най-големия мобилен оператор в страната.
През Vodafone live! футболните запалянковци могат да следят първенството навсякъде и по всяко време, без да се налага да си взимат отпуск, за да гледат мачовете. Специалната секция съдържа "Видеообзор" с информация за играните мачове, като любопитните за всеки фен факти са разделени на полувремена, голове, дузпи, обзори. Само с няколко кликвания всеки може да проследи най-интересните моменти от футболните срещи. 
Футболната секция съдържа също подробни профили на състезаващите се отбори; факти за стадионите, където се играят мачовете; информация за градовете-домакини на футболните сблъсъци. Запалянковците ще имат възможността да следят новини, интервюта, анализи, коментари, любопитни информации.
Феновете могат да си направят безплатен MMS или SMS абонамент, за да  получават актуална информация директно на мобилния си телефон - известие за начало и край на мач, за всеки гол и/или дузпа, за крайните резултати.
Всички категории в портала са със свободен достъп за търсене на информация, който не изисква абонамент. Освен информационните категории и видеоматериали футболните фенове ще могат да се забавляват в специално подготвената за тях "Фен зона". Тя включва интересни игри, теми, видео и картинки, които са на различни цени според вида на съдържанието.
В корпоративния сайт на М-Тел - www.mtel.bg - в секцията Vodafone live! освен описание на услугата за мобилен телефон ще има възможност да се гледат на живо всички мачове от Световното първенство по футбол.

 

Топ 5 сайта за търсене на работа в чужбина

автор:Дума

visibility 565

Над 120 000 млади с борчове заради заеми

автор:Дума

visibility 517

/ брой: 154

КЗП и НСИ се скараха заради еврото

автор:Дума

visibility 528

/ брой: 154

Олиото поскъпна с 10 на сто за година

автор:Дума

visibility 504

/ брой: 154

Додик официално не е президент

автор:Дума

visibility 525

/ брой: 154

Дипломатически скандал между Израел и Австралия

автор:Дума

visibility 516

/ брой: 154

Протест и контрапротест в сръбската столица

автор:Дума

visibility 528

/ брой: 154

Накратко

автор:Дума

visibility 475

/ брой: 154

Медиен апокалипсис

автор:Александър Симов

visibility 529

/ брой: 154

Тръмп: Кремъл желае да разреши конфликта

автор:Юри Михалков

visibility 601

/ брой: 154

Неадекватност

visibility 516

/ брой: 154

Малко е да се каже, че съм бясна. Освирепяла съм!

visibility 553

/ брой: 154

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ