17 Септември 2025сряда22:55 ч.

Макрон призова леви и десни да се обединят

/ брой: 111

автор:Дума

visibility 5293

Политическото сътресение във Франция продължава. Президентът Еманюел Макрон призова всички, "съумели да кажат "не" на крайните" политически сили, да се обединят преди или след предсрочните парламентарни избори. Макрон насрочи вот на 30 юни след провала на неговия лагер на изборите за ЕП, спечелени от крайната десница.
Сред умерените десни настъпи разцепление. Част от тях настояват да се обединят с левите и да предотвратят победа на крайнодясната партия "Национален сбор". Останалите настояват за съюз с Марин Льо Пен. Заради това намерение председателят на "Републиканците" Ерик Смут бе свален от лидерския пост.

Скандални разлики в цените от борсата до магазина

автор:Дума

visibility 687

/ брой: 173

Финансовото министерство пласира ДЦК за 300 млн. лева

автор:Дума

visibility 670

/ брой: 173

Бум в търсенето на екзотични валути

автор:Дума

visibility 571

/ брой: 173

Младите българи предпочитат да инвестират в акции, а не в имоти

автор:Дума

visibility 685

/ брой: 173

Израел удари Газа с цялата си мощ

автор:Дума

visibility 718

/ брой: 173

ЕК отлага 19-ия пакет санкции срещу Русия

автор:Дума

visibility 627

/ брой: 173

47% от македонците не одобряват поетия курс

автор:Дума

visibility 604

/ брой: 173

Накратко

автор:Дума

visibility 560

/ брой: 173

Банализмите на психодясното

автор:Александър Симов

visibility 632

/ брой: 173

За образованието

visibility 629

/ брой: 173

Слънчевото дете на българската поезия

visibility 634

/ брой: 173

 

Използвайки този сайт Вие приемате, че използваме „бисквитки", които ни помагат за подобряване на преживяването на потребителите, за персонализиране на съдържанието и рекламите, и за анализ на посещаемостта. За повече информация можете да прочетете нашата политика за бисквитките и политиката ни за поверителност.

ПРИЕМАМ